спешно, какво DVD с DIVX да избера

  • 1 490
  • 10
Айде на помоЩ!
Младежът ми ще бъде приятно изненадан, а и ще остави на мира компа. Аз обаче съм объркана от марки и модели. Мисля да е нещо по-евтино, до 100-тина лева, мога да отделя. Засега съм се спряла на NEO, но ще изчакам вашите отзиви.
Виж целия пост
# 1
 Rolling Eyes от миналата седмица съм собственик на двд  LG  с DivX, чете и мп3та и аудио дискове - чудесна работа ми върши
 цена 143 лв /с ДДС/ - това е само двд без колони  Laughing, но пък съм доволна

п.п. инак аз лично съм фен на самсунг и сони - зависи какво точно ти трябва на теб

 Peace успех
Виж целия пост
# 2
Елит. Препоръчаха ми го разбирачи. Можеш да му обновяваш софтуеъра от диск (записваш накомпа, като сложиш в ДВД-то, казва, а, ето ъпдейт, и си го качва). Към 85 лв.
Виж целия пост
# 3
Ние сме с домашно кино, Филипс, Бу и то се ъпгрейдва от диск със записан ъпгрейд, свален от сайта на Филипс  Grinning
Виж целия пост
# 4
Ние имаме НЕО. Много съм доволна няма нещо, което да не чете! Включително и Windows формати. Чувала съм и добри отзиви за ЕЛИТ. Направо са супр, за цената!
Виж целия пост
# 5
Само не си взимай Самсунг. В Технополис момчето, което предлага техниката ми каза, че никога не са имали толкова много рекламации.
Виж целия пост
# 6
Rolling Eyes от миналата седмица съм собственик на двд  LG  с DivX, чете и мп3та и аудио дискове - чудесна работа ми върши
 цена 143 лв /с ДДС/ - това е само двд без колони  Laughing, но пък съм доволна

п.п. инак аз лично съм фен на самсунг и сони - зависи какво точно ти трябва на теб

 Peace успех
И нашето е същото Sunglasses Чудехме се между него и Самсунг на същата цена - от Технополис. Разликата беше в шрифта на субтитрите, който използва.
Аз не съм фен на НЕО Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Нашето е LG но да си кажа честно не разбирам от техника
Виж целия пост
# 8
До утре трябва да взема решение, нещата не търпят отлагане. Сигурно ще прескоча до Варна, защото в Силистра продавачите гледат само да си пласират стоката, не разбират каквао продават или просто не ме възприемат на сериозно, явно.  За куриоз тук имаме една верига Европа, в която цените на някои модели NEO имат по 30 лева разлика с цените от сайта на Технополис. С икономията ще си направя разходка и ще се почерпя даже. Laughing
Виж целия пост
# 9
Ние имаме НЕО. Много съм доволна няма нещо, което да не чете!
И ние! Peace
Виж целия пост
# 10
Елит. Препоръчаха ми го разбирачи. Можеш да му обновяваш софтуеъра от диск (записваш накомпа, като сложиш в ДВД-то, казва, а, ето ъпдейт, и си го качва). Към 85 лв.

абсолютно подкрепям, ние сме с такова и всичко върви на него Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия