ЗА КАШИТЕ

  • 542
  • 10
Здравеите,мили мами!моля ви,кажете ми как се приготвя каша от царевично брашно/готово/
Виж целия пост
# 1
Защо направо не купиш царевична каша,мисля че Слънчо имаха
Виж целия пост
# 2
И Фризокрем имат царевична каша.
Виж целия пост
# 3
Да,защо направо не си купиш.Иначе знам как се прави брашнена каша,от пшеничено брашно,но от царевично незнам,предполагам,че се прави или както качамака ,но с повече вода newsm78.....ама защо ще си усложняваш живота при положение,че има в магазина
Виж целия пост
# 4
И моят съвет е да си купиш. Иначе има рецепти в библиотеката на "Хранене с адаптирано мляко и захранване на бебета" и "Кърмене и захранване на бебета"
Виж целия пост
# 5
кашата от церевично брашно се прави както правиш грис или нишесте.
Виж целия пост
# 6
Разтваряш в хладка вода, слагаш малко захар или компот и подваряваш за 1-2 мин. после може да добавяш и пресни плодове, извара...
Виж целия пост
# 7
imah predvid-po kolko bra6no i kolko voda
Виж целия пост
# 8
 На пазара има голям асортимент от царевични каши що си усложняваш живота, има и натурално царевично нишесте, ако приготвяш на бебето по- добре вземи накоя от готовите каши да не ти изброявам марки- Слънчо, Фризокрем и др
Виж целия пост
# 9
Ами количеството зависи от това ти какво количество искаш да получиш. Прави се като всяка друга каша, но трябва да намериш ситно смляно царевично брашно.
Но съвета ми и на мен е да си купиш готова Peace
Виж целия пост
# 10
Ето как я правя аз.Разтварям 2 супени лъжици брашно в 1/3 чаша вода и слагам в кипяща вода-около 200мл,бъркам докато се сгъсти,прибавям малко масло и сирене и готово.Чудна закуска.Обаче си вземи фино брашно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия