Обичате ли драстичните промени

  • 1 536
  • 40
Обичатели често да променяте външния си вид.Примерно от руса-тъмна.От дългокосо-къса коса.Кичури и разни други щурутии.На мен лично ми е интересно обаче трудно ми се рискува, или по-точно хем ми се иска хем не ми стиска.Незнам ако пробвам чрез снимка с различни прически и цветове то тогава ще имам някаква представа и по-голяма смелост.Само,че незнам как точно става. EmbarassedНякои ако знае да подскаже.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не обичам да си сменям драстично визията Naughty
Най-често "като ме хванат лудите" Wink си правя кичури или отрязвам повече от косата Crazy
Виж целия пост
# 2
Променям и още как.
От коса до кръста... прическа "зализана с гел зад ушите" и т.н. 2 пъти съм си рязала косата, сължина под кръста - до над ушите.
И цвета променям често. Не обичам да съм еднаква.
Виж целия пост
# 3
По време на буйната ми младост най- редовно правих такива номера. През седмица бях с различни прически и цветове на косата. smile3502
Сега също обичам да се променям, но вече не чак толкова драстично. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Не обичам драстичните промени
Виж целия пост
# 5
Чесно казано не.
Само веднъж от бяло-руса реших, да съм кестенява това ми е драстичната промяна за около 5 години насам. Иначе в училищните години съм била с черна коса/боядисвана/
И не бих си одрязала косата късо /като момче/  Naughty, такива експерименти не са за мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Промени- ДА, драстични - НЕ!  smile3503
Виж целия пост
# 7
Промени- ДА, драстични - НЕ!  smile3503
И аз съм на това мнение!Според мен желанието за по - драстична промяна говори за несигорност.Един вид с промяна във външния вид се надяваш на промян в живота , на някакво внимание итн.
Виж целия пост
# 8
Промени- ДА, драстични - НЕ!  smile3503

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 9
Не, не обичам драстичните промени! Често експериментирам с грим, маникюр или облекло, но без да променям коренно визията си! Особено по отношение на косата си съм страшно консервативна! Wink
Виж целия пост
# 10
По време на буйната ми младост най- редовно правих такива номера. През седмица бях с различни прически и цветове на косата. smile3502
Сега също обичам да се променям, но вече не чак толкова драстично. Heart Eyes
И аз съм вече така.
Виж целия пост
# 11
Ами аз съм "ЗА" промените, понякога и на мен ми омръзва да се гледам, но дратични правя в моменти, в които съм решила да променя драстично живота си и тогава най-често го отнася дължината на косата ми. Сега пак съм замислила "реформа", но да видим какво ще каже фризора. Последния път ме разубеди с думите, че хората плащали за толкова дълга и здрава коса, пък аз съм искала да я отрежа!
Виж целия пост
# 12
Години си ходя по един и същ начин, накрая ме хващат лудите и правя някоя щуротия.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
ооооооо, да!
всъщност, рядко правя промени, но обичам като има промяна, да е видима.
през лятото се наложи дълго да убеждавам фризьорката, че няма да съжалявам за дългата си коса и че няма да обвиня нея, че ми е съсипала живота Laughing накрая се съгласи да ми скъси косата на два етапа: първо в петък - да имам време да помисля и после в понеделник - ако все още държа на късата коса. от петък до понеделник се ядосвах, че промяната не е толкова фрапираща, колкото исках.

затова пък през декември си скъсих съвсем косата - също като чарлийз терон в адвокат на дявола Wink
Виж целия пост
# 14
Години си ходя по един и същ начин, накрая ме хващат лудите и правя някоя щуротия.  Mr. Green
И аз така Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия