Пиковит сироп за 2,50 лв!?!

  • 1 376
  • 3
Тия дни си купих Пиковит сироп детски за 2,50. Бях много изненадана. Проверих датата - срока на годност е до 2008 г. Последния път преди два-три месеца съм го взела от същото място за 4,40. Такова чудо още не ми се беше случвало да намалят лекарство.
Знае ли някой каква е причината така да му намалят цената? Не че се оплаквам но се притеснявам леко.
Виж целия пост
# 1
Има вероятност да си попаднала на менте.Попитай в аптеката ,откъде са им го доставили.По принцип ако има такова намаление,то се упоменава на кутията с препоръчана цена.
Виж целия пост
# 2
Погледни хубаво да не са правени интервенции върху срока на годност!
Последния път в аптеката ми казаха, че нямат и няма да имат скоро защото няма внос, а партидата която имало била с изтичащ срок на годност! та погледни хубаво!
Пък знам ли може да са пуснали някаква промоция. В аптеките казват, че не се търси. Говорих с педиатърката защо тя каза че защото  не е толкова рекламирано от медицинските представители  и не се предписва от лекарите често.
Виж целия пост
# 3
Възможно е да е грешно залепен етикет с цената в аптеката,случва се и то не рядко.Някои складове понякога дават много големи отстъпки за някои лекарства и ако аптеката не е лакома,може да намали цената за клиента,в повечето случаи обаче отстъпката се ползва от аптеката,а не от клиента.Едва ли е заиграване със срока на годност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия