Ходене на козметик

  • 857
  • 7
Здравейте, момичета!

противопоказен ли е козметикът по време на бременност? по-конкретно, дарсонвалът /стъклен накрайник със слаб ток, с който се минава по кожата на лицето/ newsm78 в 12г.с. съм и по принцип имам капризна кожа, но сега логично нуждата от козметик се увеличи Rolling Eyes
помагайте и благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
  Не бих се подложила,освен,ако му нямаш максимално
   доверие на козметика. Peace
Виж целия пост
# 2
На мен точо това ми го спестяваха докато бях бременна. Не знам защо и дали е вредно  Thinking Правеха ми почистване и маска - стягаща, само това си спомням  Blush
Виж целия пост
# 3
И на мен така - само механично почистване и маски. Д'арсонвал и йонофореза (май така се казваше) козметичката ми каза, че не се препоръчва.
Виж целия пост
# 4
Аз съм ходила докато бях бременна и не съм имала проблем. Знам само, че когато си неразположена не бива да ти се прави! Wink
Виж целия пост
# 5
Дарсонвала и йонофорезата не са много препоръчителни по време на бременност. Нищо не ти пречи да си ходиш на козметик, но нека след почистване да ти затварят порите със сух масаж по Жаке и стягаща маска.
Масажа по Жаке се прави със сощото прахче, което се слага преди употребата на Дарсонвал. Много е приятен и благотворен за кожата.
Виж целия пост
# 6
Ходя през два месеца на козметик, до сега са ми спестявали процедурите с ток, противопоказани са Peace
Виж целия пост
# 7
ами ясно, момичета, без дарсонвал. жалко щото много добре действа Sad
много благодаря на всички за отговорите Simple Smile

Филипа, от тия петички направо ми потекоха лигите хехе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия