Доволни ли сте от детската кухня?

  • 1 074
  • 29
 От три дни сме на ядене от кухнята. Днес като притоплях супата тя се пресече.А вече трети ден десерта е един и същ. Случвало ли ви се е и на вас? newsm78
Виж целия пост
# 1
много сме доволни Peace
всеки ден е различен десертът
Виж целия пост
# 2
И аз съм много доволна. Всеки ден яденето, супата и десертът са различни. Никога не е имало нещо развалено. Елена обича и папа всичко.
Виж целия пост
# 3
Няма еднозначен отговор на този въпрос. Всичко зависи от кухнята.
Аз съм взимала храна от 3 кухни-2 в Пловдив и една в София. Изобщо няма място за сравнение между трите. Едната пловдивска, от която взимах храна около седмица, беше под всякаква критика. Всеки Божи ден имаше супа с моркови и фиде (един ден имаше кус-кус вместо фиде-това беше единственото различно), някаква кафява смеска с кайма за основно (може би с известни нюанси на кафявото) и крем. Естествено, бях разочарована и възмутена.
В другата кухня в Пловдив нещата бяха много, много по-добре, но и там имаше неща, които не ми харесваха. Например-веднъж седмично се даваше кюфте (с фрикасе или с доматен сос). Но като цяло-доволна бях.
Кухнята, от която взимам храна тук, ми харесва най-много. Храната е вкусна, разнообразна и Иво я яде с желание. Няма кренвирши, няма кайма. Месата са пилешко, агнешко, телешко, пуешко и заешко (всъщност-пуйка отдавна не е имало Rolling Eyes). Не съм налитала на камъни, буболечки, клечки или други подобни добавки към храната Grinning. Доволна съм.
Виж целия пост
# 4
Аз съм страшно доволна от детската кухня.Много вкусно готвят и всеки ден манджите са различни
Виж целия пост
# 5
Вече НЕ, готвят само с пилешко /егати разнообразието, от 5 дена, 4 са пилешки  Close/
Виж целия пост
# 6
Щом ги яде детето съм много доволна
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от детската кухня. Всеки ден готвят различни манджи, десертите са различни и най-вече не ми се налага да му гатвя аз smile3503.
Виж целия пост
# 8
Аз съм много доволна от кухнята, готвят страшно вкусно и малката похапва с голямо удоволствие.  chef
Виж целия пост
# 9
ДА, и маита щерка ги хапва newsm10 newsm53
Виж целия пост
# 10
Щом ги яде детето съм много доволна

И аз така  Peace
Но е вярно, че от кухня до кухня има разлика.Тук във Варна има няколко кухни-майки и съответно различни готвачки. Едни готвят много хубаво, други не чак толкова  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Синът ми си похапваше от детската кухня. Обичаше всичко - от леща до супа топчета. Доволна съм от тази в Перник.
Да, понякога десертът се повтаря, обикновенно кремче, но пък ако вече съм давала такова кремче на сина си, направя някакъв друг десерт, а аз изям крема от детската кухня. Така хем агнето цяло, хем вълкът сит. /хей, ама аз не съм вълкът, да сме наясно!/ Grinning
Виж целия пост
# 12
Много съм доволна,много вкусно готвят и детето си хапва с удоволствие
Виж целия пост
# 13
От това, което готвеха през зимата НЕ!
Сега напролет, мисле да взимам пак, ако ми хареса...... Confused
Виж целия пост
# 14
Най-важното че детето ми е доволно и аз съм доволна.Всеки ден е разнообразно и тя отказва много малко работи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия