? Радиостанции с функция бебефон

  • 901
  • 9
Интересуваме дали някой ползва такива радиостанции и дали е доволен, защото мъжът ми предпочита да вземем такива, но аз се колебая  Thinking
Виж целия пост
# 1
За уоки-токи ли говориш?  newsm78
Виж целия пост
# 2
дали може да предава постоянно или само при натискане на бутон?
аз ползвах бебефон, но се обърквахме, понеже хващаше и плач на друго бебе в квартала- явно също с бебефон, понякога се включваше и честотата на такситата, а нощем чувахме навигацията по Дунава. може би с уоки- токи това би се избегнало
Виж целия пост
# 3
 Да, уоки-токи на АЕГ за 79 лева от Германос, предава на три километра разстояние и може без натискане на бутон. Казват че предава по-качествено.
Виж целия пост
# 4
Ако ще го използвате след това за нещо друго- да. Но ако идеята е само да замести бейбифона- аз не бих го направила.
Виж целия пост
# 5
Супер са.Ние имаме такава и бебефон и видеофон,но радиото е най-удобна.Когато се движиме с две коли и си говорим и е много гот  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
И ние ползваме уоки и съм много доволна, освен това след време влиаза в употреба и другаде така че мисля е по-разумна инвестиция от бейбифона. Това е мое мнение newsm10
Виж целия пост
# 7
И ние ползваме уоки и съм много доволна, освен това след време влиаза в употреба и другаде така че мисля е по-разумна инвестиция от бейбифона. Това е мое мнение newsm10
Без изобщо да се заяждам- интересно ми е в каква ситуация ви се налага да използвате уокито, ако не като бейбифон?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Без изобщо да се заяждам- интересно ми е в каква ситуация ви се налага да използвате уокито, ако не като бейбифон?  newsm78
Както и БуБу е написала, когато сте на път и сте с 2 коли (да не говорим при пътуване в чужбина) е супер, когато караш ски и си търсиш дружката, когато хвърчиш с парапланер, когато си на вилата, на поход в планината, при съседите  Mr. Green и .... може би още 100 случая, ноооо не съм ги тествала  Joy Joy Препоръчвам COBRA!!!
Виж целия пост
# 9
Благодаря за отговорите, ще отида и аз да ги погледна и ще подърся Cobra.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия