колко време продължи кървенето след раждане

  • 8 786
  • 14
колко време кървихте след раждането ?при мен продължава 15 ден нормално ли е това?
Виж целия пост
# 1
около 20 дни, мисля, че това е съвсем нормално. при мен не беше и особено силно кървенето...
Виж целия пост
# 2
да не те отчайвам- лохиите ми спряха напълно след 40 дни Twisted Evil
Виж целия пост
# 3
Кървене - около 20 дни и после още толкова лохии, общо около 40 дни
Виж целия пост
# 4
При мен продължи около 35-40 дни!Мисля,че 15 дни си е съвсем нормално,да не кажа кратко!
Виж целия пост
# 5
Около месец продължи при мен, даже май и повече.
Виж целия пост
# 6
колко време кървихте след раждането ?при мен продължава 15 ден нормално ли е това?

След второто ми раждане лохиите ми спряха на 13 ден. Това НЕ е нормално! Цервикалният канал на шийката на матката се беше затворил по-рано и лохиите не можеха да изтичат навън. Това + задържани плацентарни части= температура 42 градуса #Crazy и ревизио. #2gunfire
Виж целия пост
# 7
 При мен и двата пъти продължи около 2 месеца само че аз бях секцио за нормално знам че се кърви до 40 дена , а при секцио може да продължи и 3 месеца
Виж целия пост
# 8
При мене продължи около месец,но при всеки си е индивидуално.
Виж целия пост
# 9
При мен лохиите се отичаха 32 дни.
Виж целия пост
# 10
благодаря ви !  bouquet
така се бях притеснила ,4е ве4е и за 4ас при доки си мислех
ама нали си знам .че тука първо трябва да питам Laughing Grinning
Виж целия пост
# 11
мисля че даже малко ти е продължило.според моя лекар 40 дни трябва да кървиш.попитай гинеколога си.
Виж целия пост
# 12
Аз раждах нормално и моите продължиха доста време - повече от 3 месеца - ходих и на лекар, казаха - нормално е
То тук всичко е нормално #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Момичета, на мен кървенето спря около 20 ден, защото първите 5-6 дни имах контракции и много изтече още в болницата. Сега обаче ми тече нещо безцветно или леко жълто, не е обилно. Какво може да е?
Виж целия пост
# 14
да не те отчайвам- лохиите ми спряха напълно след 40 дни Twisted Evil

И при мен тогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия