Помощ пъпки

  • 1 323
  • 15
Момичета даите съветОт няколко дена ми избиха пъпки как да ги илиминирам.Даже малко се разчоплих и сега съм като пубертет.Моля ви кажете нещо да се пооправя.  bouquet
Виж целия пост
# 1
 ами спри да се чоплиш като за начало,че по-зле:naughty:
  Пробваи с дълбокопочистващи лосиони против акне,примерно Amrita с розмарин
   
Виж целия пост
# 2
Аз слагам глинеста маска и скръб маска. И помагат определено - няколко дни преди да ми дойде ми се появяват така че и при теб това може да е причина.
Виж целия пост
# 3
Няма по-добро лечение за пъпките от това няколко дни да минеш на диета, основно плодове и чайче! Peace
Ако не помогне потърси помощ при дерматолог.
Виж целия пост
# 4
Аз също имам такива проблеми честичко.
Препорачвам ти спирт" Делацин-т"  за отделни пъпки-12лв
Или "Зинерит "за цялото лице ако имаш много. Той се ползва 10 дни и е 10лв.
Скъпички са но ако е спешно са много ефикасни!
Виж целия пост
# 5
Аз направих изненадващо откритие - мажа ги с кремчето на беба против обрив от пелени - Мустела Стелактив. Страхотен ефект има, макар да не му е това  предназначението  Embarassed.16 лв. струва.
Виж целия пост
# 6
Една моя приятелка имаше проблем с пъпките и от една аптека и дадоха едно лекарство в малка тубичка, което е и като коректор Имекс се казва, тя беше доволна...
Виж целия пост
# 7
Аз също имам такива проблеми честичко.

Или "Зинерит "за цялото лице ако имаш много. Той се ползва 10 дни и е 10лв.
Скъпички са но ако е спешно са много ефикасни!
Аз го ползвам постоянно,но тъй като изсушава кожата,тъй като е за силно омазнена,го нанасям само сутрин,а при нужда третирам само засегнатата зона.Няма проблем да го ползваш профилактично,дори и след изтекъл срок на годност.Всички около мен с подобни проблеми го ползват,ефекта му си струва парите,а и една опоковка ми стига за половин година!
Виж целия пост
# 8
Далацин-Т  newsm74
Виж целия пост
# 9
Намали сладкото. По принцип рядко ми излизат пъпки и не ги човъркам никога, мацвам им малко Гентамецин или крем Бочко. Почиствай лицето и с розова вода има успокояващо действие.
Виж целия пост
# 10
За какви пъпки става въпрос? Не, че много чаткам от козметична терминология, но все пак има различни видове пъпки.
Виж целия пост
# 11
Използвай Imex кремчето..ако имаш мазна кожа можеш да си вземеш и сапунче за лицето.Аз съм много доволна
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви момичета  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
Avene Cicalfate
Виж целия пост
# 14
Козметиката на БИОТРЕЙД е много добра.На мен ми помага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия