подаръче за 40 дни???

  • 1 268
  • 20
бебетооо вчера направи 40 дни и бабите ме питат какво да купят.споделете моля кое ви е/било  най-полезното нещо за вашите бебенца,че съм много затруднена Wink
Виж целия пост
# 1
Памперси !
Прозаично, но полезно !  Wink
Виж целия пост
# 2
Памперсите са добра идея. Бодита не са излишни също.
Виж целия пост
# 3
Много е индивидуално.Прецени си сама от какво имаш нужда и това си поискай  Hug
Виж целия пост
# 4
Може шише с много накрайници. Бънджи гащи. Гумени книшки. Ако искат да са дрехи, вземай винаги големи,че сега ще се стопли и ще останат за на есен.
Виж целия пост
# 5
Летен тоалет.
Виж целия пост
# 6
Активна гимнастика  Peace
Виж целия пост
# 7
Активна гимнастика  Peace
newsm10
Виж целия пост
# 8
Шезлонг - много е полезен  Peace
Виж целия пост
# 9
аз горещо бих ти препоръчала бънджи гащи/нашите бяха във формата на пате/и бяха супер полезни за мен пък и за детето.....................
Виж целия пост
# 10
термо кутия, музикална въртележка за кошчето, кош за кола или подобно.
Виж целия пост
# 11
Стол за хранене или за кола, ако имате би ти било най-полезно, но зависи от въэможностите на бабите, ако искат да се комбинират. Peace


П.П. Това с памперсите е все едно да ти подарат тоалетна хартия за рождения ден! smile3550 smile3532
Виж целия пост
# 12
Шезлонг, активна гимнастика, играчка за количката.
Виж целия пост
# 13
мерси за идеите и бързата реакция   Wink шезлонга върши ли наистина толкова добра работа?нали бебчето само стои в него?  newsm78 мислех си за поставка за ваната,ама размислих,защото за малко повече пари може да се вземе нещо по-полезно Wink
Виж целия пост
# 14
кошче за кола
активна гимнастика
проходилка

 newsm78 Като гледах заглавието дълго си мислех, че някой пак ще пише дисертация. Може да звучи "? подарък за 40 дни" или "идеи за подарък за 40 дни" и определено е за "майки бъдещи и настоящи"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия