Кога се сменят бибероните?

  • 8 484
  • 22
Здравейте, кога сменихте бибероните с една капка?
Виж целия пост
# 1
След 1-вия месец.
Виж целия пост
# 2
Зависи от биберона. На всеки вид биберон е обозначено от каква до каква възраст е, така че съм следвала указанието на производителя.
Виж целия пост
# 3
Зависи от биберона. На всеки вид биберон е обозначено от каква до каква възраст е, така че съм следвала указанието на производителя.

И аз така в началото. След това започнах да използвам бибероните с регулация на Авент. Другия вариант за сменяне на бибероните, е когато започнат да омекват и да лепнат, ако са каучукови.
Виж целия пост
# 4
Отначало ползвах с една капка(май беше 1-я месец само), после си купих с различните степени 1;2 и 3 Peace Те са най-подходящи според мен
Виж целия пост
# 5
пробвах следващия и когато спя да се дави много сложих 2 те капки
Виж целия пост
# 6
Ако е минал първият месец използвай биберон (1,2,3) има такива доколкото занам на Чико , Авент , Нуби и Нук.
Виж целия пост
# 7
И аз смених след първия месец, но ти пробвай бебето.Ако не се дави - сменяй смело  Hug
Виж целия пост
# 8
Аз пробвах да го сменя, но моя се давеше, затова доста време бяхме на 1-цата.До преди няколко седмици си пиеше чая и водата с 1-цата.Сега е с чаша.
Виж целия пост
# 9
Според мен зависи от детето. Ако много се задавя докото яде може и по късно да се смени. Аз я смених на 2 месеца
Виж целия пост
# 10
Аз ги смених към 6-7 месеца,защото лесно се задавяше.
Виж целия пост
# 11
Ние сме още с бебешките- единица- много се дави- имам и на степени на Чико- но него го ползвам само ако е сънен и не иска кашата след обяд- т.е.- много рядко
А и нали вече с шише яде само 2 пъти- и е свикнал да "ПУСКА "ПО-ДЪЛГО ВРЕМЕ- НЕ СМЕЯ ДА МУ ДАМ С ПО-ШИРОК БИБЕРОН- ПОЧВА ДА ПЛАЧЕ ЗА ОЩЕ- НАЛИ ДОКАТО МУ СТИГНЕ ДО МОЗЪЧЕТО ЧЕ СЕ Е НАЯЛ ТРЯБВА ДА МИНЕ ВРЕМЕ newsm78
А за водата- още е с единица, а сока отдавна и с разширена дупка- иначе се запушва
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам нук!те са 1,2,3!като 1 е от 0-6 месеце ,2 е от 6-12!и утре смятам да мина на 2,защото става на 6 месеца  bouquet!!!!
Виж целия пост
# 13
И мен този въпрос ме вълнува...вчера го гледах този биберон на Авент 1,2,3...
Понеже бебката ми е свикнала с физиологичното шише на Чико,дали е подходящо да и взема това на Авент.И те са с широка основа,но самите биби са различни..? Thinking Или само да сменя бибата с по-голяма дупка? newsm78
Но пък шишето на Авент е 330гр,а чиковското е до 220  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Купих шишета на Tigex, на бибероните има три позиции 1,2,3 ; прецениявам с какъв размер да го храня, щом бебо се дави просто завъртам шишето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия