Препоръчайте ми лекар и болница в която да родя

  • 563
  • 2
Здравейте,
 
от около месец чета статиите тук и ми е много полезно. По тях разбрах че вероятно съм бременна.  Hug
Сега обаче пред мен стои въпроса какъв доктор и коя болница да избера за раждането.Личния ми лекар ми препоръча да се запиша при обикновен гинеколог, които безплатно да следи бременността ми и веднъж в месеца да ходя на платен прием в някоя болница, като си избера добър гинеколог, които изражда там. Да си установя връзката с този лекар и при него да родя. За болница ми препоръча Шейново. Аз съм чела добри неща и за Окръжна. Вие какво ще ми препоръчате? Предварително ви благодаря! Rolling Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз лично бих ти препоръчала Св. София - избрах си я, след като изчетох мненията във форума Simple Smile Но най-добре е сама да си прецениш, виж тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29506.0
Виж целия пост
# 2
Тук много се е спорило за различните болници,има доволни и недоволни от всички възможни .Според мен първо се спри на лекар,на който да имаш 100% доверие.Това мисля е по-важно отколкото самата болница...
Аз лично така направих и когато отидох да раждам бях адски спокойна,защото знаех,че съм в сигурни ръце!!!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия