Чисто ново соларно студио до Универсиада!

  • 468
  • 4
За тези мами, които живеят в района искам да похваля едно ново соларно студио, което ми препоръча една колежка, т.к. досега нямаше около нас, освен във фитнес Ситняково, ама аз там не съм фен. Отворили са преди няколко дни и днес се замъкнах дотам да им тествам солариума (намират се срещу входа на външно министерство, май се казваше Цв. Радославов улицата). Машинката е много добра и най-вече чисто нова Ergoline, което значи, че лампите гарантирано ще си вършат работата. Днес си взех и карта даже срещу 35лв. за 40 мин.
Видях, че предлагат и различни масажи, но не съм ги тествала още, макар, че съм си наумила да си правя някакви антицелулитни.
Нямам търпение да стана шоколадово кафява, че лято иде!
Виж целия пост
# 1
Петинка, къде е това по-точно, че нещо не се ориентирах, срещу входа на Външно има едно химическо чистене, там ли е някъде?
Виж целия пост
# 2
Охх, да ти кажа не погледнах дали има Химическо чистене.......На картата ми пише ул. Цв. Радославов 6. МОга да ти обясня с кола как се стига, така и на мен ми го обясниха-ако идваш от Универсиада към Коперник по Шипченски проход, завиваш в улицата вдясно след Главпроект и след това 2-рата пак вдясно. Тя е затапена уличка и почти на края се намира солариума в една редичка с разни други магазинчета, може би имаше и химическо, ама не помня, честно. Като отида в събота пак ще погледна специално:)
Виж целия пост
# 3
Много ме обърка нещо  newsm78  След Шипченски вдясно е Външно, след това вдясно, вдясно и излизаш на Цариградско, кажи кое дясно мое дясно или твое дясно  Mr. Green
И къде на края се намира в близост до 138-мо ли?
И я кажи има ли много хора там и как е като обстановка, защото аз имам карта за х-л Европа, но солариума нещо много възрастен и там в стаята с масажите хич не ми е удобно да се пържа.
Виж целия пост
# 4
Ами ако идваш по Шипченски от Ситняково завиваш в пряката преди училището, което ти е вдясно, след което 2-рата пак вдясно. АКо искаш пусни си в бгмапс улицата и ще я видиш, щото аз с обясненията не се справям прекрасно.
Иначе студиото е малко и кокетно, все още няма хора, защото е съвсем ново явно. Аз ползвах само солариума и не влизах на вътре, ама следващия път ще проверя 'кво е положението:) Казха ми, че солариумът е последен писък на модата, а и така изглежда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия