Пиърсинг - къде, как, колко?

  • 135 381
  • 186
# 180
Zdraveite az s1m na 17 i imam obeca na vejdata  az ne se probix v studio a pri edna baba kude uj razbira6e ot  pirsingi ta ne bole6e mnogo samo chuvstva6 abokata kak wliza i taka .. samo da otbeleja che kato me probivashe malko se pomachi nz shto i sled okolo nqkolko dni mi se zasini okoto nashte se pritesnixa i mi q svalixa no sled nqkolko dni pak q slojix i taka 1 sedmica mojebi mi be6e sinio okoto .. ta iskam da popitam za pirsing na ezika  : molq vi daite mi informaciq ..mersi predwaritelno Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Отиди при специалист да ти направи пиърсинга на езика! Не прави такива глупости като с обицата на веждата! Аз имам пиърсинг на езика, направен при Емил от Inky Dragon ( става дума за София ). Много съм доволна - не боля много ( то си зависи и от прага ти на болка), нямаше и усложнения. Цената не мога да ти кажа, защото е правена преди 4 години.
Виж целия пост
# 182
blagodarq za infoto !!  mnogo  sum navita  dano nqma uslojneniq 
Виж целия пост
# 183
Здравейте!! Sunglasses Аз имам обичка на пъпчето, отдавна искам да си пробия и езика..студио съм си избрала (там, където си продупчих пъпа), от болката не ме е страх, НО...въпроса ми е следният:по принцип не мога да казвам "Р"  Embarassed ..след като си продупча езика по-зле ли ще стане (говоря след като спадне подутото) или няма да окаже влияние.. някой знае ли нещо по въпроса? благодаря предварително!! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
Здравейте,
от седем години имам обица на езика и от шест на пъпа. При пробиването на езика не ме болеше, но после докато спадне много ме болеше докато ядях. Все още /особено когато говоря бързо/някои думи ги изговарям странно. С тази на пъпа имах доста проблеми в началото - болеше ме, беше се зачервило. Лошото беше,че лекарството което ми дадоха не трябваше да се използва продължително време и ако не се оправеше трябваше да я махна. Взе, че заздравя и от тогава не съм имала проблеми. За златните обици - не е хубаво да се слагат поне в началото, тъй като организма може да ги отхвърли. Аз имам само три обеци, но постоянно си ходя с първата /стандартна със сини камъчета/. Другите две май съм ги слагала само по веднъж - по-тежки са и ме е страх да не си прецакам дупката. Пък и аз и без това не си показвам обецата, че ми е малко голямо коремчето.  И двата пъти се дупчих в Мания /май-беше/ в едно безистенче на Витошка/.И за двете платих по 40лв./за езика беше фиксирана цена, а за пъпа в зависимост от обицата/  И двата пъти бях с мама, че бях на 17. Heart Eyes
Виж целия пост
# 185
Здравейте,някой пробивал ли се е на това място и бихте ли ми дали някаква информация:болка,цена,зарастване и пр.  Simple Smile http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7660zFXcU1qjmzsao1_500.jpg
Виж целия пост
# 186
извинете 4е пи6а тук,но не мога да намеря къде да питам. Rolling Eyes искам да ми предложите онлаин магазин за злато и по то4но ме интересуват обеци за нос,златни,за6тото току 6то си изгубих моята Sad  6те се радвам ако ми дадете информация Praynig хубав ден на вси4ки thumbsup
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия