Намаляха обиколките-намаляха и килцата!!!!

  • 1 491
  • 19
Момичета, чак не е за вярване, но след намаляването на обиколките ми намаляват и килцатаааа!!! Минус2-3 съм вече-БЕЗ ДИЕТА ОСОБЕНА.Ям си както преди, старая се да не прекалявам все пак.  Явно наистина мастните клетки продължават да се саморазрушават и след процедурите!!!!! Crazy Party
Записах си нов пакет вече....от понеделник почвам пак.!! Party Party
Виж целия пост
# 1
тц, без снимков материал не вярвам  Grinning
Ама все ще попаднеш и ти в нечий обектив на следващия купон  Grinning
Виж целия пост
# 2
Дечко, аз съм изпуснала твоите процедури, но се радвам, че имаш успех.
ИСКАМ И АЗЗЗЗЗЗ.
Какво точно си правила?  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Ейййййййййййййй браво за резултатите.....Продължавай в същия дух Hug
Виж целия пост
# 4
Това да се чува, аз доста подробно четох за процедурите, всичко което си написала, щом има ефект, ще се възползваме и други. Hug
Виж целия пост
# 5
Дечко, аз съм изпуснала твоите процедури, но се радвам, че имаш успех.
ИСКАМ И АЗЗЗЗЗЗ.
Какво точно си правила?  Embarassed
Правих процедури на апарат в Студио Лина. Ще се опитам да си изровя старата тема и ще я пусна.
ET VOILA
Виж целия пост
# 6
Боби няма начин да ти намаляват обиколките пък килцата да седят.
Ако стааше така... килцата да остават... искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile
Кога ще ядем палачинки, за да видя подобренията ти? Simple Smile
Виж целия пост
# 7
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile

 Joy Joy Joy
Танче, и аз така ако откриеш магическа формула за тоя начин сФирни ми Whistling
Виж целия пост
# 8
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile

 Joy Joy Joy
Танче, и аз така ако откриеш магическа формула за тоя начин сФирни ми Whistling

И аз искам така, ама нейсе. Първото място, което отслабва е точно гръдната ми обиколка.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле) Simple Smile

 Joy Joy Joy
Танче, и аз така ако откриеш магическа формула за тоя начин сФирни ми Whistling

И аз искам така, ама нейсе. Първото място, което отслабва е точно гръдната ми обиколка.  Joy Joy Joy
И аз съм така те почти неми останаха цици.
Виж целия пост
# 10
И аз съм така те почти неми останаха цици.
Защо ли не беше обратното . ???Да отслабваме от кръста на долу , а от кръста нагоре да ЕДРЕЕМЕ  Hug
Виж целия пост
# 11
Браво, Сърдечко, поздравления! Ей такива хубави новини много ме радват и дават и на мен някаква надеждица, че има отърване от килата  Grinning
Виж целия пост
# 12
И от мен едно голямо браво, но Сърдечко до тук ок- намаляне на обиколка , килцата на долу, но как стоят нещата с отпуснатата кожа, за това предлагат ли ти нещо.
Виж целия пост
# 13
БРАВО СърДечен - радвам се за теб  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 14
искам да си намаля ханша да речем и сичко излишно го кача на циците (че там съм мноо зле)

Има, има Simple Smile Ама е с пластика - вземат ти излишните сланинки и ти ги качват, където искаш - я на циците, я на скулите... Ама се резорбират после и... трябва пак Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия