откаzва пюре

  • 875
  • 18
малката откаzва да яде плодови пюрете от няколко дни ги почнахме
голямата ще иzяде и лъжицата ако може, но малката не ще и да блиzне
чай със плодов сок пие той също е сладък zначи не е проблема сладкото
пробвах я с няколко вида пюре и не ще zеленчуковите ги яде беz проблем каквото и да и дам zеленчуковата каша също
да не говорим че хапват едно и също нещо по принцип и еднакви количества най вече регулиращи пюрета и иzпръжненията на едната са твърди на другата редки принудих се да давам на едната zа раzхлабване на другата zа стягане е при едната проработи системата при другата не
та дайте идеи кой каквото се сети
Виж целия пост
# 1
Всяко дете е индивидуално.Не я насилвай, защото може да стане по-кофти.Давай и само каквото обича.За няколко дни нищо няма да и стане от еднообразна храна.Като мине седмица пробвай пак.
Моят син дълго не искаше зеленчукови пюрета и цял месец яде само едно от тях което си беше харесал "картоф с тиква" .По-късно прояде и останалите видове.
Късмет  Hug
Виж целия пост
# 2
ами не я насилвам чудно ми е все чета че откаzват zеленчуково след плодово .......
пък моята  Crazy
Виж целия пост
# 3
Всяко дете е индивидуално.Не я насилвай, защото може да стане по-кофти.Давай и само каквото обича.

PeaceТака мисля и аз.

Може да пробваш и друга марка плодови пюрета. Има разлики във вкуса на пюретата от един и същ плод на  различните марки.
Виж целия пост
# 4
На коя викаш малката и на коя голямата???Разпознаваш ли ги?Колко им е "разликата"?  Grinning Grinning Grinning
Не я насивай,давай и това,което иска.Ние плодови ядем всякакви,но от 2 месеца набива само моркови не ще друго.Като иска моркови - да си ги яде.Тя си знае какво иска!
Виж целия пост
# 5
и с друга марка пробвах не ще  Rolling Eyes
иначе малката е с 1 минута по малка  Wink та zа това и викам малка
най не много правилно zащото много хора се чудят  Mr. Green
иначе си си раzлични zа мен де щото доктора ги бърка и иска все една да преглежда  Whistling
Виж целия пост
# 6
jump, Големи са сладурани близначките!Да са ти живи и здрави!А иначе при нас положението е по=зле!ние не щем никакви пюрета щом стане въпрос за лъжица!Виж с биберон е друга работа- тогава може всичко да се яде!Но не те съветвам да последваш примера ни, просто при нас това е единствен начин да не стоим гладни!
Виж целия пост
# 7
тоя цирк с лъжицата го zнаем  Crazy
и двете не искат от нея и аz давам от шише иzчаквам няколко дни и пак лъжица понякога хапват половината другата в шишето а и беz АМ вътре не искат пюре
та ядат по 1 бурканче от 190 гр. понякога и повече  плюс 2 лъжици АМ
та неzнам има ли цирк който да сме пропуснали   Confused
Виж целия пост
# 8
Jump, и Йони не искаше да яде някой видове - тя всичко ли отказва?!
Основно ми отказваше моркова в зеленчуковото, но от днес пробвах да прибавя към картофа и моркова малко червена чушка и за първи път изяде цялото пюре!
Така че пробвай с нещо по - различно, ако не си пробвала вече!
Но което не иска не я насилвай!
Успех!
Виж целия пост
# 9
megan@ само плодово откаzва zелунчуци всички до сега хапва
пък да е наследствено не ми се вярва  newsm78 татко им не яде плодове
Виж целия пост
# 10
ооо, много познато! Само че при нас девойката не яде зеленчуковите пюрета. Мъка голяма. Не е от лъжицата, з-то с нея си хапва плодовите Close. Слагам в бибирон в един момент и така си доизяжда поне част от количеството. Но цяло бурканче- къде ти, мечтиии Crazy
Виж целия пост
# 11
ох мечтая и аz сега се хранят zаедно и като е време zа пюре мъка .....  Confused
и аz все чета че може да откаже zеленчукови че не са сладки ама zа обратния случай нищо май ще сме първите  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
а би ли ми казал някой в какво съотношенеи да правя плодовото пюре с ам за да го дава с шишето.тя основно яде по 150.
Виж целия пост
# 13
аz го правя така
хапват по 200 мл мляко
едно пюре в шишето до 250 мл вода плюс 2 лъжички сухо мляко
и по голяма дупка на бибата  Wink
Виж целия пост
# 14
аz го правя така
хапват по 200 мл мляко
едно пюре в шишето до 250 мл вода плюс 2 лъжички сухо мляко
и по голяма дупка на бибата  Wink
малее, ама те добре хапват smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия