МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПАТУВА В 10 Г.С.?

  • 1 383
  • 18
Става въпрос  за пътуване до Атина!0коло 900км.
Приятелката ми е в 10 г.с.4увства се добре и лекаря и е казал,4е може да пътува!Някоя от вас пътувала ли е като бременна,моля споделете опит!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз обколих цяла България, докато бях бременна. Та чак до 9 месец. Моя приятелка пък ходи до Египет в 8-мия месец. Няма страшно - щом гинеколога е казал ДА, да тръгва!
Виж целия пост
# 2
Може,без проблеми,аз пътувах до 5 месец всяка седмица,а в 3 месец минах хиляда и кусур килиметра за един ден карайки
споко
Виж целия пост
# 3
Ако се чувства добре и няма забрана от док-разбира се.
Виж целия пост
# 4
Може и по-късно -- докогато се чувства добре да пътува.

Виж в 10 г.с. може да е проблем само гаденето от друсането, но с почивки и течности ще й преминава.
Виж целия пост
# 5
Добре се 4увства,ще пътува с кола пътя до там е перфектен,притеснява се само нещо да не стане от смяната на климата,там сега е 15 градуса!!
Виж целия пост
# 6
В никакъв случай!
Най-добре е да си легне и да остане в това положение в следващите 30 седмици!!! Ако й се доходи до тоалетната, мъжът й да я кара с инвалиден стол Joy

 Crazy Естествено, че може да пътува! Може и да спортува, и да прави секс, и изобщо всичко, което си е правила досега (само с бънджи да не скача Mr. Green)

БРЕМЕННОСТТА НЕ Е БОЛЕСТ!
 Hug
Виж целия пост
# 7
Може, разбира се.
Виж целия пост
# 8
Разбира се,че да!
Виж целия пост
# 9
Виж целия пост
# 10
Стига да има желание - щом са и дали зелена светлина  няма проблем
Виж целия пост
# 11
Аз пропатувах разтоянието от Италия до България / около 2000 км/в 26 гс и сме живи и здрави. Ако се чувства добре да пътува.
Виж целия пост
# 12
Всичко е индивидуално...Не да плаша някого,но миналата година загубих бебето си в 10 г.с.защото ходих до Смолян на почивка CryУж бях добре..,а какво стана.Най-опасно е с кола или автобус,зашото друса много заради 'прекрасните'ни пътища,а оттова се получават контракции и може да се изхвърли още незакрепения добре плод..
Виж целия пост
# 13
Щом се чувства добре, и лекарят й е казал, че няма проблем - нека лети.
Виж целия пост
# 14
И според мен няма никакъв проблем да пътува. На мен докъко бях бременна не ми даваха много-много да пътувам, но аз се чувствах добре и минах над 10 000 км.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия