AURA SLIM.....действа

  • 29 266
  • 102
Някои може би го знаят и са го пробвали,а други не..аз да похваля и да споделя опит...въпросния крем AURASLIM наистина действа..най-вече при тези,които имат да намалят няколко см от разни части на тялото си..изгаря подкожните мазнини...само незнам колко е дълготраен ефекта,но на всеки,който съм го препоръчала е подействал. След душ като се намаже въпросния участък и се облечете се усеща направо парене... Peace
ефекта съответно е по-добър ,ако се увиете във фолио слсед това поне за половин час...
Но имам наблюдения за използване само в коремната област и талията и на ръцете...ако някой иска за бедра-там не знам колко ще бъде голям ефекта,въпреки,че аз се мажа и там и пак са налице зачервяването и паренето.
Хайде успех на тези,които мислят да опитат  Peace

ПС : и струва според зависи от аптеката от 5 до 7 лв.
Виж целия пост
# 1
 newsm78 Ще го пробвам!
Виж целия пост
# 2
Мажа се от седмица с него - бедра, дупе и корем. Взех го за проба, но не се измерих преди да започна. Казваш, че действа? Ти от колко време го ползваш? Само много неприятно ми мирише Sick
Виж целия пост
# 3
Да, наистина много гадно мирише,
и точно за това никога не съм издържала да го ползвам повече време за да забележа ефект!
Виж целия пост
# 4
Ами аз го ползвах преди да забременея и ми действаше...ползвала съм го около 2 месеца сигурно почти всяка вечер...сега още съм  261uu ,и пак го ползвам от седмица,ама едва ли ще има бътз резултат...а за миризмата е вярно,ама се свиква Wink
Виж целия пост
# 5
Това пък още ли го има? Използвала съм го преди 12-13 години /боже, колко съм възрастна/, имаше го единствено в аптеката АДОНИС МЕГА на Патриарха и Витошка. Вярно, че тогава бях на 25 години, но ми действаше супер.
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм го като ученичка,отдавна,не ми действа Confused
Това пък още ли го има? Използвала съм го преди 12-13 години /боже, колко съм възрастна/, имаше го единствено в аптеката АДОНИС МЕГА на Патриарха и Витошка.  и аз от там го купувах Wink
Виж целия пост
# 7
Една моя приятелка го ползваше и наистина беше много доволна от тоя крем Wink
Виждала съм я да се маже с него след фитнес и кожата и ставаше ужасно червена.
Виж целия пост
# 8
Абе то на 18-20 години с каквото й да се намажеш все действа. А сега...
Виж целия пост
# 9
Когато бях ученичка,му бях хвърлила око,но една моя съседка ме отказа,защото твърдеше,че не можело да се ползва ако има стрии на участъците,които се мажат newsm78.Сега това ми звучи много глупаво и нелогично,но тогава не си го купих.
Ще следя темата.
Виж целия пост
# 10
И аз съм си го купувала веднъж, ама наистина мнооого гадно мирише
А освен това имам и проблемна кожа на ръцете и ми е много трудно да го мажа, че после направо изгарят, но съм си купила сега масажен диск и смятам с него да го мажа, особено щом казвате, че има ефект  Joy
Виж целия пост
# 11
А нещо друго изисква ли се newsm78
В смисъл само мажеш и готово,без мазажи и тем подобни

И какво фолио се използва newsm78
Виж целия пост
# 12
Ами добре е да се втрива добре и енергично...фолиото не е задължително,но подобрява резултата...от това домакинското как му се казваше- прозрачното де-не алуминиево  hahaha
Виж целия пост
# 13
Ами добре е да се втрива добре и енергично...фолиото не е задължително,но подобрява резултата...от това домакинското как му се казваше- прозрачното де-не алуминиево hahaha

  bouquet
Виж целия пост
# 14
И на мен ми казаха, че имало голям ефект от него. Май ще си го купя- проблема е само че съм много несериозна, само купувам и нищо не измазвам до край, да не кажа и до половината Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия