Как и къде намерихте АГ при когото раждахте?

  • 699
  • 10
Здравейте,
решила съм да родя нормално (дай Боже!) в 1-ва АГ "Света София", като ще заплатя  дължимата  сума (500лв.) за избор на лекар . Вече съм набелязала няколко имена от тази болница, зная, че трябва предварително да се срешна с тях  така да се каже, за да се договорим. Бих искала да попитам майките , който вече са минали по тази пътечка, къде и как са направили тази уговорка (като изключвам случайте в който са се познавали лично със желания лекар или са действали с негов близък познат). Може би трябва да посоча и имената, на които съм се спряла: д-р Катя Златева, д-р Мажена Панова, д-р Жана Колева или д-р Рени Ковачева.
ПОЗДРАВИ!
Виж целия пост
# 1
Отиваш няколко пъти на преглед като целиш въпросните доктори на смяна или ако не можеш търсиш ги за платен преглед по желание, който ти направи най-добро впечатление - повтаряш, потретяш и накрая му казваш - харесвате ми какъв е начина да родя при вас точно - Хайде успешна и леко раждане  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Освен при лекаря,който ми водеше консултацията ,ходих и при този при който исках да раждам.Уговорихме се за сумата и така.
Виж целия пост
# 3
Освен при лекаря,който ми водеше консултацията ,ходих и при този при който исках да раждам.Уговорихме се за сумата и така.

точно така - отидох в частния кабинет на Колева и й казах, че искам при нея, а отделно ходех и при една д-ка в п-ката
Виж целия пост
# 4
прерових доста теми и набелязах болниците, за които момичета са споделили, че са останали доволни и не са плащали подкупи. Защото на малко места е регламентиран избора на екип.. Не съм плащала на никой, но почерпих целия персонал в болницата в деня на изписването.
Виж целия пост
# 5
Препоръчаха ми я колежки.Следеше ми бременността.Харесах я и си платих да ми изроди.За което съм и хиляди пъти благодарна!
Виж целия пост
# 6
Кlarisina, аз също се колебая между д-р Панова и д-р Колева.
Ще следя темата с интерес и ако ти се срещнеш с някоя от тях ще се радвам да споделиш мнение.
Виж целия пост
# 7
Освен при лекаря,който ми водеше консултацията ,ходих и при този при който исках да раждам.Уговорихме се за сумата и така.

По същия начин и аз.Ходих само на ЖК през бременността,а в началото на 8 месец се свързах с доктора,който ми бяха препоръчали за раждането.Ходих на 3 прегледа при него в частния му кабинет,уговорихме се за раждането и така Grinning
Виж целия пост
# 8
Избрах си само болницата и се доверих на екипът,който беше на смяна.Не съжалявам ни най-малко.
Виж целия пост
# 9
Случайно, бях чувала доста за доктора и реших да го открия Hug
Виж целия пост
# 10
Избрах си само болницата и се доверих на екипът,който беше на смяна.Не съжалявам ни най-малко.
И аз така PeaceОтидох на курса в Св.София,хареса ми всичко и не се поколебах,родих там,нормално,не съм избирала конкретен лекар.Имах късмет и попаднах на добър екип и не съжалявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия