Фимоза и още нещо!!!

  • 806
  • 1
Споделям специално за мамите на момчета:след 10 месеца опити лекичко да забелваме-абсолютно нищо,а най-лошото е,че започна едно зачервяване на пишлето,което много ме безпокоеше.Педиатъра ни каза-дърпайте смело,мажете с едно лекарство(но го помня) и ще е ок.Да,ама не.Пак го водих-пак така.Ядосах ме се и заведохме детето на хирург-той веднага каза:фимоза,взе една ножица и като започна с нея да човърка под кожичката(само аз си знам какво преживях) докато го отвори.Какво чудо само се показа-нямах и най-малка представа,че от тая малка пишка ще излезе такава голяма главичка.3 дни детето пищеше и се страхуваше да се изпишка,защото явно доста го щипеше.Но другото е,че хирурга каза след месец трябва да го заведем пак,защото му била много къса ципичката,която държи главичката и ще му се изкривява пишлето на долу.Та чак днес имаме уговорен час за тази манипулация-ще бъде с упойка и ужасно се страхувам.Честно да ви кажа не съм чувала за друг подобен случай(да цепят ципата на главичката),което доста ме притеснява.Споделих си болките,сега кажете ми ако знаете нещо повече за това.
Виж целия пост
# 1
Не се претесняваи сина ми също беше така и чак на 6 год. му оправиха чурката.Също по-този начин с упойка.Манипулацията е кратка и няма да го боли.Само,че питай лекаря дали после да го промиваш с тетра.Ние правихме промивки с тетра и мястото бързо се оправи и не го щипеше при чуркане.Спокойно Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия