Зелен коректор

  • 3 545
  • 7
Искам да попитам дали някой е ползвал зелен коректор. Той по принцип е за прикриване на червени петна. ...прикрива ли ги наистина и как точно го нанасяте? след това използвате ли фон дьо тен и т.н.н. след като го нанесете личи ли зеления цвят, особено през деня?
Виж целия пост
# 1
ами аз лично само веднъж го пробвах-наи-добрата ми приятелка си купи от avon -те са 2 в 1-зелен и оранжев..и аз мн й се смях-но наистина е страхотен..аз имам нормален и затова не си го поръчах.а и ние си ползваме нещата всеки път така че няма страшно:)....покрижа чержените места.....и след него слагаш оранжевото.....
Виж целия пост
# 2
Искам да попитам дали някой е ползвал зелен коректор. Той по принцип е за прикриване на червени петна. ...прикрива ли ги наистина и как точно го нанасяте? след това използвате ли фон дьо тен и т.н.н. след като го нанесете личи ли зеления цвят, особено през деня?
Докато го намеря така са ми се смяли продавачките по парфюмериите,че не е истина.ОЪткрих го в един от магазините на Бонжур,под формата на червило13лв струваше и честно да ти кажа много съм доволна.Първо нанасяш основата на лицето-някакво подходяшщо кремче,след това слагаш коректора и отгоре задължително фон-дьо-тен или пудра,защото иначе е много рязък контраста.Ще останеш доволна
Виж целия пост
# 3
Ползвам коректор с чаено дърво на Avon, но инцидентно- само когато ми се налага. Много съм доволна! Зелената част има  лечебно действие и прикрива добре пъпчици и червени петна. След нанасянето й задължително се полага  от бежовия цвят на коректора.  Simple Smile   
Виж целия пост
# 4
А интересуваме дали през деня си личи, след като се сложи коректора и в/у него фон дьо тен или пудра?
Виж целия пост
# 5
А интересуваме дали през деня си личи, след като се сложи коректора и в/у него фон дьо тен или пудра?

Поне при мен не си личеше.Аз съм използвала такъв коректор на Орифлейм.
Виж целия пост
# 6
Преди години използвах такъв на Avene,бях много доволна.Незнам дали го има в България.След нанасяне на фд не си личи нищо.
Виж целия пост
# 7
аз съм доволна от зеления коректор на Орифламе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия