ТАЕ БО и Редукция

  • 14 926
  • 68
Изтеглих си тае бо ,30минутна тренировка,и вече тренирам всеки ден от една седмица.Първия ден  ми се стори доста трудничко,но с всеки изминал ден става по лесно.Доста добре се чувствам ,но дали се отслабва от него искам да попитам тези които тренират от по-дълго време?Доста е изморяващо и ми се струва ,че ще има ефект.Е кажете мамчета ,отслабва ли се от тае бо?Струва ли си да се измаряш?А за редукция някой да е чувал,било нещо като шейк за отслабване,но трябвало да се пие преди тренировка.Има ли такива които са опитвали? newsm44 Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз съм опитвала редукция. Наистина действа. Първите 10 дни се пие вместо закуска и обяд, а за вечеря месо със салата. Трябва и да тренираш 30минути на ден независимо какъв спорт. След тези 10 дни на привикване минаваш на три хранения дневно с Редукция, като между тях ядеш плодове. Има наистина добър ефект. Опитай Laughing
Виж целия пост
# 2
Аз опитах с Редукция, но нищо не направих. Не мога да се заситя от чаша шейк. След като я изпиех се наяждах. Не се пие преди тренировка, а замества хранене.
С тае-бо се отслабва, както от всяка активна тренировка. Но трябва упоритост.
Виж целия пост
# 3
Една позната (над 50 годишна жена) пиеше лятото Редукция - без да спортува, пиеше го обед и вечер - и пак доста отслабна.

Успех, ти щом и тренираш значи ефекта трябва да е много по - голям  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
А дали може да се пие от кърмачки?Аз започнах с фитнес през ден и ако мога и това да взимам ще е екстра!Извинявам се че използвам темата..а от тае-бото се отслабва,стига да не се прекалява много-много,защото мускулите стават бая .Моя приятелка е инструктур и като я погледнеш изглежда пълничка,а всъщност всичко по нея е мускул
Виж целия пост
# 5
ОТ КЪДЕ СИ ИЗТЕГЛИ ТАЕ БО?
Виж целия пост
# 6
Някой да знае в Пловдив къде продават редукция?
Една приятелка от София каза,че се е стопила с него #Crazy
Ето и темичката в един форум,повечето имат ефект newsm78
http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Board=diets&Number=1 … amp;sb=#Post17863
Виж целия пост
# 7
А къде продава туй чудо? В аптеките ли? Май това си заслужава да се пробва.... Thinking
  bouquet
Виж целия пост
# 8
А къде продава туй чудо? В аптеките ли? Май това си заслужава да се пробва.... Thinking
  bouquet
Има го в аптеките ама в София,в Пловдив не съм сигурна Confused
Виж целия пост
# 9
Е тая Редукция вече ме запали,ще си я купя и започвам,че вече не се издържа.
Виж целия пост
# 10
И аз и аз,искам да карам на глад,ама чувството е ужасно,пък с редукцията уж казват,че чувстваш сит,което ще ми помогне доста.
Ако не го намеря в Пловдив,ще си го поръчам от сайта ooooh!
Виж целия пост
# 11
Колко пари е тая "Редукция" за 10 дена?
Виж целия пост
# 12
А от къде си го поръчвате по Интернет? newsm78
Виж целия пост
# 13
www.diet.dir.bg
Виж целия пост
# 14
Някой да знае в Пловдив къде продават редукция?
Днес си купих Редукция-кутия от 10бр.-14лв от една аптека на Събота пазара.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия