Revalid

  • 7 586
  • 22
Някой ползвал ли е продуктите на тази фирма?Имам предвид шампоана, балсама и тоника за скалп /или нещо такова беше/. Доволни ли сте? Защото от шампоана на Фитовал не че не съм доволна, но някакси при редовна употреба косата ми става много суха , а и имам чувствителен скалп, който започва да ме сърби newsm78
Виж целия пост
# 1
Шампоаните и изобщо козметиката,след определен срок на употреба,трябва да се сменят.
Фирмата има хубави продукти,аз съм пила витамините им за коса и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Витамините и аз съм ги пила и не са лоши, но шампоаните не съм ги ползвала и се чудя дали да си взема цялата серия +малко скъсяване на косата като превенция против косопад. Знам,че след зима и след лято косата е по-изтощена и има нужда от повече грижи. Thinking
Виж целия пост
# 3
Виж,косопадът,когато е в нормални граници,е необходим,полезен и неизбежен за косата.Така че,ако не ти пада,не си купувай такива продукти.Купи си подхранващи или заздравяващи,нещо такова.Какво мислиш? Thinking
Виж целия пост
# 4
Пила съм таблетките преди 2 години.. и това беше единственото нещо, което ме спаси след една убийствена диета (почти 3 месеца глад) и зверски косопад като резултат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Казвали са ми, че подхранващ шампоан омазнява косата newsm78, а мойта и без това се омазнява бързо при все, че е боядисана. Защо мислиш, че не е хубаво превантивно да се пият такива хапчета и да се използва такава козметика да речем около месец и половина след зима и след лято. Аз бях решила така да правя - април до средата на май и след това октомври -ноември /през този период обикновено много ми капе/. По този начин не се прекалява с употребата, така че да привикна, а не виждам с какво ще ми навредят Thinking
Приемам всякакви идеи и съвети Hug
Виж целия пост
# 6
И аз само витамините съм пила, доволна съм.
Виж целия пост
# 7
Не съм казала да не пиеш хапчетата.мисля така,защото това е лечебна козмтика,не са обикновени балсами и шампоани и са за косопад,истински косопад,а не сезонен.Но не вярвам да има проблем,де,щом смяташ,че много ти пада -вземи си.
Виж целия пост
# 8
И аз съм пила техните таблетки за  косопад и съм доволна
Виж целия пост
# 9
Бях почнала да пия таблетки, но ми ставаше лошо и ги спрях   Sick.
Виж целия пост
# 10
Аз като ги пия сутрин също повръщам, но след това нямам проблем.Само сутрин ми се гади.Трябва да се яде нещо преди да ги пиеш, малко по-добре е
Виж целия пост
# 11
Аз като ги пия сутрин също повръщам, но след това нямам проблем.Само сутрин ми се гади.Трябва да се яде нещо преди да ги пиеш, малко по-добре е
Може, но аз и като бях яла ги пиех и пак не ми понасяха, явно ми идват силнички.
Виж целия пост
# 12
А на обяд и следобяд като ги пиеш повръща ли ти се?Защото аз съм забелязала, че на мен ми се гади от почти всякакви лекарства сутрин,след това вече няма проблем. Ако и през останалото време ти се повръща, явно са ти силни Naughty
Виж целия пост
# 13
Цитат
Може, но аз и като бях яла ги пиех и пак не ми понасяха, явно ми идват силнички.
Цитат
Мила,ама ти бременна ли ги пиеш тия хапченца?Ако е така значи затова повръщаш,на бебето не му понасят.
Виж целия пост
# 14
Аз съм пила таблетките , а в момента ползвам ампулите , много съм доволна и от двете. Ампулите са против косопад и за бърз растеж на косата, на мен лично ми действат чудесно и по двете направления! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия