Фризьор във Варна?

  • 4 424
  • 22
Че съм капризна, капризна съм, но коя жена не е. Обиколила съм много фризьори, в последно време ходя в студиото на Галя, която е страхотна фризьорка, но каквото и да си правя, по-малко от 50 лв. не ми излиза сметката, все нещо намира допълнително да ми прави, което било наложително или като кажа, че не искам прическа в крайна сметка пак ми прави за още 18 лв. прическа. Търся фризьор, който може да ми даде адекватен съвет за косата, който като му покажа какво искам да ми каже може ли да стане на мен или не и ако каже че може да ме направи така.
Аз от своя страна мога да кажа къде не е препоръчително да се ходи. На ул. "Цимерман" мъжът е добър фризьор, но жените те правят такава, че можеш да се разплачеш на излизане. В "Арлет" ходихме с една приятелка и след като ме пострига един педи ми се насълзиха очите и помолих една негова колежка да оправи малко положението, а приятелката ми, която боядисаха се прибра и веднага се боядиса на ново, защото я бяха направили пълна скръб. Има още един салон зад "Валентината" до оръжейния магазин и там ми правиха кичури от 2 часа след обяд до края на работното време и накрая си излезнах с полумокра коса в студа, защото им свършвало работното време и си платих и за издухване, защото са го били започнали. До Гъбата в един блок има фризьорка, която те прави както пожелаеш, но последния път заведох една приятелка и ни взе тройно от това, което беше казала, че ще струва предварително без бележка, без нищо. В "Нуши" ми направиха официален кок за 10 мин. без да мият и изсушават косата  Rolling Eyes. Това са в общи линии салоните, които на никого не препоръчвам. Моля, ако някой е доволен от фризьора си  да препоръча.
Виж целия пост
# 1
Аз ходя в Силикон, над Севастопол, и съм много доволна. Цените не са от най-ниските, но си заслужава.
Виж целия пост
# 2
Аз ходя в "Милена стил" -блока срещу входа на стадион Спартак, много съм доволна  Peace Ако проявиш интерес ще ти дам и телефона  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
"Хубава жена" на Македония карето между Мария луиза и Княз Борис. От няколко години ходя там и не съм и помислила да ги сменям Simple Smile Преди това се поопарих в студио К, при Нуши и на още едно място  Wink Цените са далеч под това което казваш за Галя ( коя е тя  newsm78)
Виж целия пост
# 4
аз ходя в студио "Елисън" до Римски терми( в една от новите кооперации до техническата книжарница)и съм страшно доволна за сега  вече 3 години ,а преди това съм сменила сигурно половината фризьори на Варна.
Виж целия пост
# 5
Красимира, "Студио Ка" Simple Smile.
Аз съм много трудна с фризьорите и само тази жена ми пасна на косата и най- накрая разбрах какво значи да те подстриже професионалист  Grinning.
Виж целия пост
# 6
Аз ходя от известно време при Весито във фризюрския салон на Домът на красотата. Професионалист. Много доволен от нея. Heart Eyes

Я, да запопитам аз тука, някоъ плел ли си е плитки преждови или знае ли някоъ да ги плете кадърно? Че обмислям такава фризура.  Crazy
Виж целия пост
# 7
Да познавам една фризьорка за хубави плитки, аз не съм си плела Rolling Eyes. Меги на Опълченска близо до у-ще Кирил и методии, мога да поразровя за телефони  newsm78
Виж целия пост
# 8
Само не си спомням как се казваше салона, но е на улица "Ал.Малинов", до магазин "Биберон". Фризьорката се казва Пламена и горещо я препоръчвам. Ходила съм в много фризьорски салони (вкл.Нуши- муши и т.н от сорта), но единствено тя разбра какво искам и косата ми накрая изглеждаше точно както очаквах. И не - не съм претенциозна, просто е трябвало да намеря нея  Laughing.  Това беше преди 2 години и от тогава ходя само при нея. Цените са съвсем нормални, не е някоя скубачка  Wink. Ами това е - отивай при нея!
Виж целия пост
# 9
Красимира, "Студио Ка" Simple Smile.
Аз съм много трудна с фризьорите и само тази жена ми пасна на косата и най- накрая разбрах какво значи да те подстриже професионалист  Grinning.
Още един глас за "Студио КА" и от мен.Моята фризьорка там е Милена. Peace
Виж целия пост
# 10
Studio K1 -Красимира
Studio K2 - Маги
това са моите фризьорки, редувам ги
Виж целия пост
# 11
Studio K. tel. 633 089
Виж целия пост
# 12
Къде се намира това студио К ?
Виж целия пост
# 13
дО паркинга на ресторант "Параклиса",на ул."ПараскевА нИКОЛАУ".оБАДИ СЕД НА ТОЗИ НОМЕР И ЩЕ ТИ ОБЯСНЯТ.
Виж целия пост
# 14
Цитат
В "Нуши" ми направиха официален кок за 10 мин. без да мият и изсушават косата
Кок  не се прави на  измита коса, защото е много жива и не може да се задържи както трябва.Правилно са постъпили в "Нуши".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия