Къде в София продават колички Graco?

  • 865
  • 7
Ако някой може да ми помогне с информация къде в София продават колички с марката Graco и на какви цени? Харесала съм този модел http://www.gracobaby.com/catalog/product.aspx?modelNumber=7119WS … &CategoryID=2 но не знам дали си стува да я мъкна от тук ако ги продават и в България и са на прилични цени.
Виж целия пост
# 1
Незнам къде продават и даже дали продават ,но почти сигурно е че и да продават доста по на сметка ще ти излезне да я мъкнеш от там.
Виж целия пост
# 2
По-добре си я вземи от САЩ. Тук модела с часовника е към 1000 лв. А при вас е около $200
Виж целия пост
# 3
мисля, че в магазин от А- до Я в Люлин предлагат колички Graco,провери там Grinning
Виж целия пост
# 4
имаше тема преди време, магазина в който се продават е под колоните на Пиротска, където продават дрехи за бременни.Цената, наистина е към 1000 лв.
Виж целия пост
# 5
Във Варна ги продават в Бебита цените са около 600-700 лв. Има 3 модела. Щом тук ги има в София със сигурност  Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря за информацията.  bouquet
Ще помоля майка ми да се разходи до центъра и да ги види. Цената, която ми казвате е направо невероятна.
Виж целия пост
# 7
в премаман ги има, цени незнам
тел им е 981 16 77- може направо да се обадите да ги питаш, но по принцип май в българия всичко се продава по-скъпо наистина Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия