Дали мога да пътувам?!

  • 887
  • 20
Дали мога да пътувам с кола на около стотина километра на този етап от бременността или е рисковано според вас?
Виж целия пост
# 1
Зависи как се чувстваш.Аз в осмия месец пътувах до Пловдив и нямах проблеми. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Наистина, зависи как се чувстваш и дали бремеността ти е проблемна, в смисъл дали имаш някакви усложнения. Аз в 7-ми месец ходих с кола до Истанбул и обратно, нямаше никакъв проблем.
Виж целия пост
# 3
Ами не е чак толкова далече, трябва всичко да е ОК. Аз пътувах на скоро, ама и в по малки седмици от твоите 8 часа в една посока и всичко беше нормално. Ако нямаш проблеми или пък чести контракции - давай смело.
Виж целия пост
# 4
Ами имах едно кървене някъде около 12-14 г.с и от тогава общо-взето проблеми не съм имала.
Виж целия пост
# 5
Защо не звъннеш на гинеколога да го питаш?
Аз в 8 месец ходих на море, стоях си на плажа, пекох си корема, купонясвах си вечер както и му е реда  Wink
Щом нямаш проблеми значи сигурно може, само не се забивай някъде извън населени места, че ако се наложи (недай си Боже) или ако тръгнеш да раждаш преждевременно да има къде да те закарат!
Весело изкарване!
Виж целия пост
# 6
Можеш.А сега е и хладно,т.е. пътуването е по-леко.
Виж целия пост
# 7
Наистина за по-сигурно се консултирай с гинеколога си.
Виж целия пост
# 8
Ако се чувстваш добре не се замисляй,то това кървене е минало-заминало.Лек път !
Виж целия пост
# 9
Не мисля, че би било проблем, стига ти да се чувстваш добре.И аз често пътувам, тъй-като доктора ми не е в Русе Peace
Виж целия пост
# 10
Снежи, може би не е толкова важно разстоянието, колкото терена.
Да шариш из Балкана тия 100 км е едно Sick - но да се пуснеш по магистралата за 40 мин.друго.
Аз съм се засилила към Пловдив да ходя и си мисля, че час и половина по магистралата едва ли е по-страшно от това да се дрънкам по жълтите павета и Софийските дупки 2 часа... Peace
Виж целия пост
# 11
Ako караш нормална бременност без усложнения не би било проблем според мен,но да ти е мирна главата и да си по сигурна питай гинеколога си
Виж целия пост
# 12
Ако се чувстваш добре 100 км са си нищо! Аз много пътувах през бременността, но за последно началото на 8 месец с кола, ама 500 км - връщах се от Варна, след месец прекаран там при мама  Hug и ми се отрази много зле - засилиха ми се болките в гърба! И така и не спряха до края на бременността.  Crazy
Виж целия пост
# 13
Снежи ако се чувстваш добре пътувай си спокойно,аз почти през ден ходим до Бургас ,а ни е на 50 км и нямам проблеми.Всичко зависи от теб как се чувстваш  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз пътувах след петият месец(имах кървене до четвъртия месец) -ходих на море в шестия,в осмия -два пъти до София ,а в началото на деветия до Пловдив.Всичко е строго индивидуално ,но ако се чувстваш добре мисля ,че няма да имаш проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия