Пробиване на уши за деца в София ?

  • 1 903
  • 8
наближава Благовещение и по стара традиция именно на този ден се правят дупки на ушите...е аз вече съм решила за дъщеря си... но искам помощ за добро студио където да ги направим...Моля ви помагайте !!!
Виж целия пост
# 1
На голямата ги продупчихме в квартален козметичен салон и съм много доволна - плачка 10 -15 минути и това беше . Сега живот и здраве и на Алекс ще ги продупча там . Hug
Виж целия пост
# 2
''На тъмно"-на Иван Вазов 13
там е една пичка много е кадърна страхотна е!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 3
''На тъмно"-на Иван Вазов 13
там е една пичка много е кадърна страхотна е!!!!!!!!!!!!!!!
 

 Crazy  извинявай, ама то за детенцето... въпроса е според мен да не се стресира най-вече

и за едно дупчене на уши тряя си супер некадърен, за да о*ереш нещата, по-скоро както винаги е важно всичко да е стерилно!!!

п.п. на тъмно си екстра Rolling Eyes инак
Виж целия пост
# 4
На Дияна също й сложиха обиците в козметичен салон.
Виж целия пост
# 5
А да питам, рано ли е на 1 година да се пробиват уши?
Виж целия пост
# 6
Не е рано ние си ги пробихме на 6 месеца в козмет. салон
Виж целия пост
# 7
Ама дайте конкретен козметичен салон с име, адрес, телефон за връзка или каквото там имате. Имаше посочено само едино място. Щото аз звънях в Борекс, уж добра слава има, ама няма да повярвате....дупчат ушите с игла.... Shocked  #Crazy Моля, моля все ми се струва, че има в тез времена има доста по-съвременни методи...както писах в една друга тема - с иглата и аз мога да изтезавам   Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
И аз ще съм много благодарна ако някой напише телефон или адрес на такова изпитано студио за красота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия