Дали е запушен канал?

  • 347
  • 3
От два дни гърдата, която почти не пуска вече мляко ме боли при нотиск на определено място. Попрочетох в предишните теми, но не можах да се ориентирам със сигурност и затова питам- възможно ли е да е запушен канал на почти празна гърда.Тея сука от нея 30 мин. сега но няма промяна- болката си я има , а при опит да я изцеда не пуска нищо почти.
В сравнение с лявата като чели има бучки на някои места при опипване , но не всички от тях ме болят ... Нямам Т, но чувствам дискомфорт- болка при натиск, като болката е по- скоро в основата на гърдата, отколкото в самата гърда... уф, много сложно го описах, дано сте ме разбрали...
Четох че ако е това, трябва ад взимам Лецитин- от вносния по 1200 мг на ден и да си правя топли компреси..., но дали е това?
Виж целия пост
# 1
така както го описваш най-вероятно е това ...ще ти опиша при мен как беше болезнена гърда,бучка,по-трудно слеза млякото,не усещам облекчение след като съм кърмила бебето и т.н.  ...най-добре за твое успокоение си направи горещи душове,компреси и масажи с цедене след това/по-лесно е / за да не се усложни положението след това ...за лецитина ако не се лъжа  newsm78  при запушване можеше да се приеме ударна доза до 3 гранули и след това по 1 гранула дневно за профилактика/ да кажат и другите мами /
...а относто Т това е показател за мастит-високата Т и бързото й покчване,така че по-добре че нямаш
успех от мен  Peace
Виж целия пост
# 2
Уф, така не ми се искаше да е това... а защо така след като почти не кърмя от тази гърда, в смисъл винаги я слагам, но тя почти не пуска...
Виж целия пост
# 3
това,че не пуска не значи че няма абсолютно нищо в нея и може от това да е проблема,че не изяжда хубаво бебето млякото и не е задължително да е от кърменето в смисъл неправилно поставяне на гърдата,по големи паузи между храненията и т.н. понякога може да е от притискане-ако си спала на тази гърда и си я притиснала,от по-стегнато бельо или сутиени с шевове/както при мен стана един път/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия