С какво си овкусявате ... ?

  • 682
  • 8
...ръжените или овесените ядки? Значи овесените ги хапваме с мед, сушени плодове накиснати или в кисело или сварени с прясно мляко. Но тъй като минавам пак на разделно  се чудя, как хем да са вкусни, хем и диетични? Същият въпрос имам и за ръжените, тях ги предпочитаме със сирене, но пък за разделното - не става тази комбинация? Та чакам предложения и съвети по темата. Благодаря !
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти помогна, защото овесениет ги ядем със сирене у дома. Но защо не питаш красивите мами? Там сигурно има много почитателки на разделното хранене Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Но защо не питаш красивите мами?
  Simple SmileЕ, хайде сега, ами и тук мамите са красиви  bouquet Wink
 Аз се храня от години разделно, но така и не можах да схвана как могат да се ядат овесените ядки и за това съм ги изключила от консумация.В книгата ми пише, че  ядките не се комбинират с други храни, трябва да се ядат отделно.А овесени ядки само с вода..... Sick
Виж целия пост
# 3
А овесени ядки само с вода..... Sick
Ама са гадни само с вода, пък за сурови  Sick... много трудно се дъвчат и преглъщат . Mr. Green Биляна, а ръжени поне не хапваш ли?
Виж целия пост
# 4
ние ги правим с мляко и захар
Виж целия пост
# 5
ами не знам дали е разделно, но аз съм си варила овесени ядки с вода, подслаждам с мед, настъргана ябълка и орехи... newsm78 май не е много разделно Mr. Green Обаче сварени с прясно мляко и тези екстри са страхотнииии  chef
Виж целия пост
# 6
С мляко и захар/и кисело и прясно/
И със мед или някакво сладко
Правим си и така - овесени ядки с кисело мляко и мед,много е хубаво
Виж целия пост
# 7
Мимис , и аз така си ги правех, но при условие, че се храня разделно - това ще е лоша комбинация.
Виж целия пост
# 8
Сварени във вода и подсладени с мед, може и съвсем малко смлени орехи. Но може и без тях. Ако ядките ти са от тези със сушени плодове ти стига само лъжица мед.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия