Едновремено кърмене/хранене на близнаци

  • 1 418
  • 6
Ето нещо, което видях преди малко и много ми хареса, само дето не зная дали в БГ има нещо подобно newsm78 Това улеснява страшно много при храненето на бубите. Аз използвам две възглавници, но не е толкова удобно.
http://www.twinstuff.com/store/catalog/product_info.php?products_id=28
Виж целия пост
# 1
доколкото zнам има такава въzглавница на ТСМ но много рядко се намирала
Виж целия пост
# 2
Има доста неща в чужбинските сайтове, да им се радва човек, но тук почти нищо....  Cry

Имам ТСМ-ската, но тя е мека и няма определена форма и със зърнест пълнеж и прелива и е трудно да се ползва според мен.
Сега я ползвам да ги уча да седят и съм много доволна, но за кърмене не можах да я ползвам дори само за едно бебе.
Виж целия пост
# 3
и аz имам такава но от опит с твърдата е много много по неудобно
явно не си и свикнала  Wink
Виж целия пост
# 4
Възможно е. Аз така и не успях да свикна да ги кърмя едновременно. Те и не сучеха еднакво, единия си стачкуваше почти непрекъснато (доскоро) и си беше мъка да го кърми човек. Брат му пък се закача и няма откачане, като пиявица. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
О тази възглавница я купих неможах да я ползвам и я върнах.Може и да е удобна за тези които са родили нормално и са многоооо слабички,но на мен не ми вършеше работа,първо едвам се уврях в нея и второ много ме натискаше по операцията и просто неможах да я ползвам.
Виж целия пост
# 6
И аз имам такава "извита" възглавница, но мека. Ползвала съм я когато съм ги кърмила двете заедно. Върши работа. Купих си я от бебешки магазин за около 25-26 лв. После наистина върши чудесна работа и като се учат да седят. Вече не я ползвам, ако някоя смята, че и е необходима, да се обади  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия