Пилешко пюре - домашно приготвяте с пиле от магазина или готово пюре?

  • 498
  • 6
Ще споделите ли как приготвяте пилешкото, или си купувате готови пюрета? Аз не вярвам, че в готовите пюрета пилешкото е от свободни, расли на слънце пилета.... newsm78
Виж целия пост
# 1
Давам от готовите пюрета. Дори да не са расли на воля, контролът е изключително строг, особено при известните марки, които ползвам и аз. Поне така си мисля. Понякога, взимам домашно пиле от една близка жена, която живее на село, но бройлерите от магазина си ги ядем все още само ние с тати и кака (която е вече достъчно голяма)
Виж целия пост
# 2
Правя ги с охладено пилешко от Била. Все пак го варя към час и половина, така че, мисля, няма опасност. Нарязвам на порцийки, замразявам, после го варя отделно и пасирам заедно със сварените или задушени зеленчуци.
Виж целия пост
# 3
Домашно, от дълбокозамразени бройлери. Нямам селски пилета.
Виж целия пост
# 4
Давам готови месни пюрета, не само заради контрола, който ......просто като си помисля сега да пипам пилешко и ми се догажда  Sick
Виж целия пост
# 5
Аз давам готови месни пюрета. Малко съм мързелива и ми е много по-лесно да купя пюре, отколкото да му приготвям домашно такова.
Виж целия пост
# 6
Готови и домашни от домашни пилета и пуйчета малко отпреди птичия грип. Сварявам, пасирам, правя на малки кюфтенца и обратно във фризера. После слагам по кюфтенце в зел. пюре(може и готово зел.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия