вирус ПОМОЩ!

  • 3 428
  • 20
Ох мили момичета пак ще се олаквам!
 Габи от три дни ми е с разтройство. лекарката каза, че е гаден вирус. Давам и смекта оправи са за два дни и вчера наново!

Аз естествено непрекъснато се завирам в нея и тя в мен, та сега и аз съм в същото положение!
Много ме боли корем а не смея да пия Смекта!
Дайте лек!
Виж целия пост
# 1
Ако си убеденя, че е същото разстройство и болки, а не апандисит например, сложи си нещо топличко. Пълниш бутилка с гореща вода, увиваш в хавлия и си полягваш под одеялото с бутилката на корема. Безобидно, ама понякога върши работа, нищо не пречи да пробваш.
Виж целия пост
# 2
Защо не опиташ с една лъжица смляно кафе - приема се на гладно, друг метод е лъжица оцет с брашно, пие се също на гладно, но най-добре е да пиеш чай от шипка или компот от дренки, ако имаш. Яж също така печена ябълка.
Виж целия пост
# 3
Цитат на: ala
Защо не опиташ с една лъжица смляно кафе - приема се на гладно, друг метод е лъжица оцет с брашно, пие се също на гладно, но най-добре е да пиеш чай от шипка или компот от дренки, ако имаш. Яж също така печена ябълка.


При мен действа перфектно смляна лъжица кафе, хапвам си една и на момента се оправям, опитай Grinning
Виж целия пост
# 4
Отивам да пробвам с кафето! А две глудки преди това толо кафенце, дали се броят! Тоест  пак ще е нагладно нали?
Виж целия пост
# 5
Аз се справям с 10-15 зрънца ориз (суров).
При мен действа много добре  thumbsup
Виж целия пост
# 6
Ако имаш от къде да намериш компот или чай от дренки - действа безотказно.
Виж целия пост
# 7
В никакъв случай не слагай топло-може да предизвика контракции!
Опитай с лъжица оцет.
Виж целия пост
# 8
Благодяря ви!
В момента съм на работа и единственото , което маога да опитам е кафето! Вече го изпих, дано има ефект , че съм като парцал!
Довечера ще намеря дренки от някъде!
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Янтра
Ако си убеденя, че е същото разстройство и болки, а не апандисит например, сложи си нещо топличко. Пълниш бутилка с гореща вода, увиваш в хавлия и си полягваш под одеялото с бутилката на корема. Безобидно, ама понякога върши работа, нищо не пречи да пробваш.


За бременни не е безобидно!

В никакъв случай не загрявай корема!

Този гаден вирус и мен не ме отмина /и не само мен а и всички в къщи/, само че освен разстройство имах и висока температура. Доктор изречно ме предупреди да пазя корема да не се загрява, понеже ме тресеше и се увивах с три одеяла. Направих и грешката да си загрявам краката в гореща вода - мисля че също не е препоръчително за бременни.


Бързо оздравяване ти пожелавам!
Виж целия пост
# 10
Ако можеш изяш половин лимон.
Виж целия пост
# 11
Валка какво пи за температурата!
Ако ми се наложи да знам!
Виж целия пост
# 12
Пих парацетамол, както сигурно знаеш е абсолютно безвреден, но се оказа и безполезен в моя случай  Sad След като цял ден не можах да смъкна температурата се обадих на личната и на гинеколога, и двамата бяха единодушни че трябва да започна с антибиотици - било по-малкото зло. Високата температура била много вредна за плода. И така започнах да вземам цефалексин и се оправих.

Така че ти препоръчвам при първите признаци за температура - в къщи на топло и парацетамол докато се оправиш напълно. И през ум да не ти минава че с ниска температура можеш да изкараш боледуването на крак, както аз направих - голяма грешка Cry
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Valka
Цитат на: Янтра
Ако си убеденя, че е същото разстройство и болки, а не апандисит например, сложи си нещо топличко. Пълниш бутилка с гореща вода, увиваш в хавлия и си полягваш под одеялото с бутилката на корема. Безобидно, ама понякога върши работа, нищо не пречи да пробваш.


За бременни не е безобидно!
Оле, аз съм виновна! Съвсем изключих, че е бременна!  Embarassed  Embarassed  Embarassed Извинявам се! Ужасно съжалявам!
Виж целия пост
# 14
1 лъжица нишесте разбито в студена вода,4есто ме спасява от разтроиство,за температура парацетамол Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия