Daktarin-къде

  • 958
  • 5
Мамчета,не мога да си намеря дактарин никъде ,а имаме млечица и ми е спешно...Да знаете случайно от къде мога да си купя?
Виж целия пост
# 1
За съжаление почти никъде го няма. И на мен ми трябваше преди 2-3 месеца и просто имах късмет да го открия в една аптека на Дондуков. Значи, аптеката мисля, че се казва Sholl, поне вътре има от въпросните обувки. Намира се на Дондуков почти срещу английската гимназия (малко по-надолу е, посока Хаджи Димитър). Дано ме разбра, много съм зле в обясненията  Embarassed . Аптеката е хубава и преди време имаше останали бройки Дактарин, дано има още останали. Малка е вероятността да го откриеш, нещо няма внос. Ако не успееш да го намериш, пиши ми на лични, ще ти дам моят  Peace.
поздрави
Виж целия пост
# 2
Ако не намериш Дактарин (нашия го купихме от бул. Гоце Делчев преди 3 месеца), помоли да ти напранят Нистатин, в някоя аптека, където приготвят лекарства.
Виж целия пост
# 3
Даниспорт,аптеката я знам ,пазарувала съм от там и утре ще проверя,пък ако нямат ще видим....
Благодаря и на двете ви за отговорите
 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
Дактарин последно съм купувала в аптека Ремедиум , кв.Гео Милев.
Виж целия пост
# 5
А аз търсих преди 2 седмици и неуспях да намеря. Свекърва ми поръча в някаква аптека да ни направят и сме много доволни- след няколко намазвания изчезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия