Развода

  • 2 245
  • 31
В петък или понеделник ще се разведа. Доста е тъпо в положението, в което съм. Хората се женят /като направят бебето/, ние се развеждаме. Едно такова унизително, използван си и си изхвърлен... Та и във връзка с другата тема, ,незнам за вас, но мен ме гледат със съжаление като кажа, че съм сама с детето. Никой не се замисля, че иначе все едно имам 2 деца. Както и да е. Въпросът беше, че ни съжаляват /и мен в частност/ и това може би допринася да се чувствам зле. С ваша подкрепа обаче виждам, че всъщност не сме толкова нещастни и самотни колкото изглежда. И така, в петък/понеделник пак ще се включа да кажа дали нещата са минали толкова гладко колкото сперматозоида обещава. А дано поне веднъж да си удържи на думата../ама то защото свойта си кожа спасява де/.
Виж целия пост
# 1
Едно такова унизително, използван си и си изхвърлен...
що си мисля, че не ти а ТОЙ е в това положение?  newsm78 щото той, че е изхвърлил нещо, изхвърлил е  Twisted Evil ама мисля, че ти си на кяр от това! ако не вярваш виж мъника  Twisted Evil
за съжалението - просто хората обичат да съжаляват другите. Обичат да клюкарят, а това е много добър повод. те не съжаляват само тебе, споко. Те биха съжалявали и най-доброто семейство, стига да си намерят удобен повод.. Така сме устроени..
А за развода, мисля че само трябва да се радваш, че това бреме ще падне от плещите ти. Да се почувстваш свободна и да тръгнеш по своя път.
Всеки е минал през някаква раздяла, от теб зависи как и за колко време ще я преодолееш! Мисля, че имаш доста добър повод да го направиш възможно най-скоро
Виж целия пост
# 2
нормална и адекватна реакция имат хората - никой не е планирал да е в такава ситуация и още повече никой не иска да му се случва.
всичко идва от собствената призма.
а това, че им е омъчняло или са съчуствали, мисля не заслужава нападки и засегната хипер чуствителност.

милк - позитивно гледа на отношение и към нея се отнасят позитивно
Виж целия пост
# 3
milk, нещо ме ядеш ти от вчера, така ми се струва  Laughing
съчуствие и съжаление за мене са две различни неща..  Wink
Виж целия пост
# 4
milk, нещо ме ядеш ти от вчера, така ми се струва  Laughing
съчуствие и съжаление за мене са две различни неща..  Wink

гузен - негонен бяга - така ги виждам аз нещата с "яденето" - твое право е да тълкуваш всичко, както си поискаш.
а и всеки.
който каквото предполага - това получава.
всичко е лична нагласа.

милк - каквото имала да каже е казала, кой как е разбрал - негова си работа
Виж целия пост
# 5
Аз изобщо не се притеснявам то факта ,че съм разведена .Като мина развода дори почерпах ,че всичко е минало.Казват:"По-добре сам ,отколкото зле предружаван!" и аз съм съгласна с това.Изобщо не се чувствам нещастна и самотна,напротив щастлива съм,вярвам в себе си,силна съм..просто няма за какво да ме съжаляват Simple SmileИзгони тези чувства,които са те обвзели,защото ТИ си силната ,за съжаление е другия..Ти никога няма да си сама!Детето ти е най-голямото богатсво-то ти е стимула,то е това,което те тласка нагоре,то е обичта,то е всичко!Успех и горе главата  bouquet
Виж целия пост
# 6
milk, нещо ме ядеш ти от вчера, така ми се струва  Laughing
съчуствие и съжаление за мене са две различни неща..  Wink

гузен - негонен бяга - така ги виждам аз нещата с "яденето" - твое право е да тълкуваш всичко, както си поискаш.
а и всеки.
който каквото предполага - това получава.
всичко е лична нагласа.

милк - каквото имала да каже е казала, кой как е разбрал - негова си работа

милкански, поздрав  за теб, както казваш ти - позитивно гледане на нещата   Party


Виж целия пост
# 7
каси, всичко зависи от гледната точка! сега те боли защото ти е прясна раната, но почакай ще мине време, това ще се промени и колкото и шаблонно да звучи-всяко зло за добро! Peaceа що се отнася до тези, които те съжаляват хич не се тревожи.аз нямам развод, защото не съм омъжена,но като самотен родител са ме съжалявали, някои /които не им е толкова добре в семейството,което са създали/ са искали да са на мое място, други, които нямат сем. защото неколкократно са били наранявани от противопол. пол пък са споделяли, че мечтаят за едно детенце и нищо друго. хора всякакви.гледай по-бързо да пребориш негативните емоции от развода, а после щастието и късмета ще се усмихнат и на теб! newsm10  bouquet
Виж целия пост
# 8
Не се чувствай така, мила. Само помисли ти с какво се сдобиваш а той какво губи. Вярно, че в началото ще тие малко трудно, но когато нещата се нормализират ще видиш, че той е използваният.
Виж целия пост
# 9
еlito ,
аз се самопоздравих с "поздрав  за теб" и много ми хареса....
sorry, че отклоних темата от първоначалната:)))))))))))
Виж целия пост
# 10
Разведена, бракоразводното е в чантата.  Shocked
Мина добре, с изключение дето сме му били липсвали.  newsm78
Е, една грижа по-малко. Освободи се мястото до мен.

Днес - първият ден от остатъка от живота ми!
Виж целия пост
# 11
От един по-добър живот по-скоро Simple Smile
Да ти е честито или там каквото Simple Smile
Хората да мислят каквото искат, тука поне никой не те съжалява. Но пък се радваме за теб.
Виж целия пост
# 12
 Hug  Каси, единствено ще ти пожелая - живот, здраве и късмет

останалото ще си го наредиш сама, вярвам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Hug  Каси, единствено ще ти пожелая - живот, здраве и късмет

останалото ще си го наредиш сама, вярвам  Heart Eyes
Peace
Виж целия пост
# 14
От тук нататък ти пожелавам само поводи за усмивки и много,много щастие!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия