Модерни ли са русите кичури? Вече съм руса, сложих снимки на 2-ра стр.

  • 10 275
  • 88
Ми това искам да попитам. Писна ми да съм тъмно кестенява Naughty
Въпреки че колкото пъти съм се навивала до сега да си сменя фасона съм се отказвала, защото косата ми е много лъскава Whistling
Но този път съм се решила Party
Виж целия пост
# 1
Аз си мисля, че няма мода, ако кичурите са добре направени и допълват цвета на косата. Така че, сменяй фасона.
Виж целия пост
# 2
Дуци, косата ти е разкошна. Не я променяй! Simple Smile
Виж целия пост
# 3
"Модерни" ми се струва, че е силна дума, но ако си решила да правиш промяна  действай newsm10. Аз лично съм от две години на руси кичури и още не смятам да ги махам, защото ако стоят добре...... newsm03 newsm03 newsm03, другото е излишно.
Виж целия пост
# 4
русите кичури рулзззз Sunglasses
Виж целия пост
# 5
русите кичури рулзззз Sunglasses
И аз така мисля, Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused
Виж целия пост
# 6
Зависи как са направени кичурите-от кичури до кичури има огромна разлика.Аз снощи ходих при фризьорката и този път ми станаха супер.Модерни са секторни кичури
Виж целия пост
# 7
Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Много жени си ги правят. Аз ходих на фрозьор когато майка ми беше дошла в нас да гледа децата и си направих кичури. После ходихме на кино, пак по случай бабата и 90% от жените в залата бяха също на кичури rotfImao rotfImbo rotfImao
Виж целия пост
# 9
Чак пък мода в кичурите...Важно е да изглежда добре-нали така Peace
Виж целия пост
# 10
Я момичетата на кичури бързо да прилагат снимки Wink

Искам да се направя на руси кки4ури, но съм изрусена, и процедурата ще е по-сложна, защото искам основата ми да е кафява, а ако си сменя основния цвят, ще остана без коса сигурно. Confused
Сложи си кестеняви, ще е най-лесно. Иначе не те виждам newsm78 Да се потъмняваш, после пак да се изсветляваш, няма смисъл Thinking

Дуци, неееееееее! Не на твоята коса и лице. Много е тъмна, прекрасна и лъскава. Не мисля, че точно това е желаната промяна. Ще измислим нещо друго. Така си сладка, естествена и малка. Не променяй точно това, моля Heart Eyes
Хе хе, благодаря ти.
Виж на Мис Ели какви са й готини кичурите. Вярно, че нейното лице е друга боя, де. Но аз пък съм пробвала перука и ми отива. Само трябва да се сбогувам с очилата си Confused

Виж целия пост
# 11
Най-важното е да се консултираш с добър фризьор, че такива поразии съм виждала  Shocked
Аз бях около две години на руси кичури и ми мина мерака  Laughing - хубаво е, като си науми нещо човек, да го направи, защото ще изпита едно особено удовлетворение, дори и да не е абсолютно точно очаквания резултат  Wink
Виж целия пост
# 12
Направи ги с един-два тона по-светли от основния си цвят.Щом той е много тъмен ще е по-подходящо да са кестеняви отколкото светло руси.
А колкото до това дали са модерни-не, не мисля, но е по-важно как изглеждаш най-добре, а не как е модерно.Специално кичурите имат много преимущества, това че определено освежават цвета на косата ти, отделно ако ти се появят тук-там и бели косми, както при мен идеални за целта.В петък правих отново тази процедура и съм доволна, изобщо не се вижда че имам и бели косми, сляха се със по-светлите кичурчета и стана страхотно.
Виж целия пост
# 13
Може би трябваше да попитам дали са демоде кичурите Crazy
Виж целия пост
# 14
И аз мисля да си обновя моите Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия