35 СОУ-първи клас

  • 4 263
  • 8
Здравейте мами, моля за впечатления от 35 СОУ.
Виж целия пост
# 1
 Laughing моите са от преди дооооста години, но са предимно хубави спомени:))
Виж целия пост
# 2
Моите - като на Реза  Laughing.

Преки впечатления в момента нямам. Братовчедката на моя приятелка бе там, но пак е отдавна. Впечатленията тогава не бяха особено добри. След като смениха директора на училището, нещата май не са много наред  Confused.
Виж целия пост
# 3
Моите - като на Реза  Laughing.

Преки впечатления в момента нямам. Братовчедката на моя приятелка бе там, но пак е отдавна. Впечатленията тогава не бяха особено добри. След като смениха директора на училището, нещата май не са много наред  Confused.

Защо, какъв е директорът?


А дали няма някоя майка, чието дете да е в това училище, в някой от класовете до четвърти включително?
Виж целия пост
# 4
Вчера ходих на място, тази година ще са три паралелки първокласници по 22 деца. Една с разширено изучаване на английски език ( 7 часа седмично) целодневно обучение ( напр. два часа български и литература , един час самоподготовка под контрола на учителя), една целодневна с разширено изучаване на немски език и една полудневна с английски. Целодневната е от 8.20 сутринта до 16.45 , на входа предаваш детето на учителя и си го взимаш пак там, има стол и лафка, допълнителни дейности след учебните часове - баскетбол, спортни танци. Полудневната ще я води учител ( имам предвид мъж)и не съм сигурна, че това ще се хареса на моята госпожица.. Записването ( т.е. подаването на молба по готова бланка) става от първи април.
Виж целия пост
# 5
по мое време бяха добри впечатленията там
но учих от 5 до 11 клас там
Виж целия пост
# 6
Не знам дали мога да ти помогна,защото моят опит не е от даване на дете там,а защото имах практика в 35 училище миналия семестър-уча Начална училищна педагогика. Училището е елитно и е едно от най-предпочитаните от всичките ми колежки.Някои от тях вече работят там. Имала съм наблюдения върху повечето от началните учители и това,което мога да кажа със сигурност е,че са изключителни специалисти и атмосферата е страхотна. Не съм забелязала разлика от смяната на директора, и преди съм ходила там и смятам,че организационно всичко е както трябва.
В интерес на истината,имаше един,най-много двама не толкова добри специалисти сред началните учители,но това е по-скоро,защото не обичат професията си,а това е много важно Naughty. Да си учител определено е призвание,а не професия. Но тези учители, за които говоря, в момента преподават на 2ри и 3ти клас, така че няма риск да се паднат на вашето дете тази година. А за учителите,които сега преподават на 4ти клас,т.е. най-вероятно ще поемат първите класове от 15 септември т.г., мога да хажа само хвалебствени думи.
С две думи,определено ви препоръчвам 35 СОУ Peace
Виж целия пост
# 7
Днес подадох документи за 1 клас,отидох рано сутринта и успях,Имаше места само за полудневната група,с английски език,този клас ще се води от Тошко Тонев,Ние сме при г-жа Елена Маринова,Има ли и други  записани в 1клас в 35 у-ще,Има и една група с изучаване на немски език,
Виж целия пост
# 8
Дете на моя позната учи там и само хубави неща съм чувала.
Много добри са паралелките с целодневно обучение.
Децата се занимават непрекъснато, научават език!
Препоръчвам го на всеки  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия