Давате ли флор на по-големите деца?

  • 843
  • 14
Скоро гледах, че до 16 годишна възраст трябва да се дава флор на децата.
Аз съм давала само като бяха малки, но вече не давам.

Вие давате ли флор и колко?
Виж целия пост
# 1
Синът ми е на 2.7 г, изобщо не давам и не бих давала. В минералните води има в предостатъчно количество.
Виж целия пост
# 2
Давам "Флуорин " табл. на дъщеря ми, която е на 8г. - 4табл. дневно. Давам и ги отдавна, но не помня точно , кога съм започнала.
На малкият все още не съм давала /Флуоринът може да се дава на деца над 6м./, но за в бъдеще ще давам и на него /за деца от 6м до 3г - 1-2 табл. дневно/.
Виж целия пост
# 3
По съвет на стоматоложката големия ми син пие Флуорин по няколко месеца 2 пъти в годината.
Виж целия пост
# 4
Давам като се сетя. Купила съм и имам вкъщи, но често забравям. Децата ме подсещат.
 Смятам, че трябва да се дава и на по-големи деца.
Виж целия пост
# 5
Давам на Виктория по 3хапченца 3месеца и после почиваме 3месеца!!! Моя стоматолог ми е казвал , че единствената минерална вода в която има необходимото количество флуор за деня както за малките така и за нас се съдържа във водата от Банята - но рядко успявам да пълня от там за това си купувам Флуорин .
Виж целия пост
# 6
Не давам и не бих давала на детето си отрова за мишки!
Напиши в Гоогле fluoride damage и чети!
Виж целия пост
# 7
НЕ давам!  Naughty
Нито на голямата, нито на малкия.
И аз съм на мнение, че все още няма достатъчно данни (за мен), че не са безвредни.
Виж целия пост
# 8
  Аз съм давала само 2-3 месеца и след прочетеното срещу флуора в Интернет спрях да давам. Макар, че мнението на моята стоматоложка е, че трябва да се дава.
Виж целия пост
# 9
Нашия стоматолог каза, че от тях има повече вреда отколкото полза и не давам! Naughty
Виж целия пост
# 10
Не съм давала наскоро, но принципно- да
Виж целия пост
# 11
Ами, то и аз дефакто не давам флор но като прочетох сайта на Зимафлор се замислих дали не трябв ада започна пак да давам.
Въпреки че те ще напишат в сайта само плюсовете за да се продава  продукта....

Май за сега ще оставя така нещата. Давала съм като  бяха малки децата, но не мисля че лекарката ми е казвала да продължавам да давам...  newsm78

Еххх, тази медицина.... винаги нещо е добро а след години се оказва, че е било във вреда....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Синът ми е на 2.7 г, изобщо не давам и не бих давала. В минералните води има в предостатъчно количество.
Аз също не давам - във водата има предостатъчно по-някога, затова и ги редуваме. Има доста писано за префлуорирането на организма и последиците от това. Вземи си за пример Американците и виж от флуориране на водата каква манипулативна нация са постигнали. 
Виж целия пост
# 13
Не съм и давала като бебе,не мисля да го правя и занапред.
Виж целия пост
# 14
Нашия стоматолог каза, че от тях има повече вреда отколкото полза и не давам! Naughty

Те пият само минерална вода и там си има достатъчно. Даже ми се струва, че на Васи зъбките започват да почерняват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия