За книгата на Лиляна Трифонова питане

  • 739
  • 14
"Хранене на бебето" от проф. Л. Трифонова - добре ли е да си я купя? Дали ще ми е от полза, при положение, че смятам да захраня в 6-ия месец, а не по бг схемата? Има ли какво да се научи от нея или статиите в библиотеката са достатъчни? Моля мамите, които са я чели, да споделят. Praynig
Виж целия пост
# 1
Никак не е лоша книгата, дори напротив - има много ценни неща в нея. Купих си я и не съжалявам. Сега я дадох на снаха ми, че нейното е съвсем малко, а на мен вече не ми трябва. Тя също казва, че е много доволна. За информация - захраних на 6 навършени месеца.
Виж целия пост
# 2
Не, няма да ти е от полза.Има там 3-4 рецепти и толкоз.Другото е бля-бля.А като имаш достъп до интернет пък съвсем се обезсмисля покупката Naughty
Виж целия пост
# 3
По-добре си вземи тази книга,тя е съобразена с късното захранване и има много рецепти:
http://ww.pe-bg.com/book/?b=7458&c=1&PHPSESSID=6be495cbc … a6f008f60621e5d3c
Виж целия пост
# 4
Хедра, по-добра ли е от тази на Трифонова? Защото аз имам само пъравта част и сега се чудя коя да купя...
Виж целия пост
# 5
Книгата на Трифонова е пълна с противоречия, като че ли е приписвано от различни автори и събрано на едно място.Освен това според нея новороденото трябва да изпива 120мл. вода на денонощие.Не мисля,че ще ти е полезна.
Виж целия пост
# 6
Да, книгата Хранене на детето от раждането до 3- годишна възраст (от линка на hedra) определено ще ти бъде повече от полза.

Виж целия пост
# 7
Хедра, по-добра ли е от тази на Трифонова? Защото аз имам само пъравта част и сега се чудя коя да купя...
Не знам за коя първа част става въпрос newsm78 Тази книга,към която дадох линк,е само една - не се обърквай по заглавието,то прилича на една друга книжка от две части,която е българска.Тази е английска,има доста голям раздел с правилна информация относно кърменето и после захранване директно от 6-тия месец.Доста добра е - аз я имам отдавна,още от баткото.
Виж целия пост
# 8
Аз имам книгата и съжалявам,че съм я купила.Тя противоречи на късното захранване и на всичко,което е ново и правилно.Форума е супер.Чрез търсачката и библиотеката можеш да намериш всичко,което ти трябва.В книгата пише за даване на вода на бебетата,за даване на сокове след вторият месец,захранване от третия и т.н.,така че сама прецени.
Виж целия пост
# 9
Книгата на Трифонова е пълна с противоречия, като че ли е приписвано от различни автори и събрано на едно място.Освен това според нея новороденото трябва да изпива 120мл. вода на денонощие.Не мисля,че ще ти е полезна.
Книгата на професорката е едно към едно с книгата, по която ме е гледала майка ми; няма нови неща
Виж целия пост
# 10
Благодаря на всички за отговорите. Хедра, мерси за линка, ще я потърся.
Виж целия пост
# 11
"Хранене на бебето" от проф. Л. Трифонова - добре ли е да си я купя? Дали ще ми е от полза, при положение, че смятам да захраня в 6-ия месец, а не по бг схемата? Има ли какво да се научи от нея или статиите в библиотеката са достатъчни? Моля мамите, които са я чели, да споделят. Praynig

Аз я имам и какво от това. Никаква полза, а само излишен разход.
Виж целия пост
# 12
а в тази книжка от линка има ли пове4ко рецепти,4е аз ве4е по4нах да се из4ерпвам и запо4нах да се ослушвам за някоя хубава книжка за детска кухня??? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 13
И мене нещо не ме изкефи. Много рано пише да се захранва - на 3 месеца някъде. Иначе има някои интересни неща, ама не е голяма загуба ако не си я купиш.
Виж целия пост
# 14
На мен лично не ми влезе в работа. Използвала съм я по предназначение само веднъж- за рецептата на супа Моро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия