Страх ме е!

  • 969
  • 10
Здравейте момичета,
от известно време имам едни страхове и бих искала да ги споделя с вас, да видим какво ще ме посъветвате
Проблема ми е следния - по време на цикъл ме боли много от дясната страна и винаги и само от дясната страна, което ми се струва ненормално. Ходих на лекар и ми казаха, че нищо ми няма, а аз не съм много сигурна  Когато правим секс с приятеля ми и той свършва в мен спермата изтича все едно я изливаш в нещо което няма отвор......страх ме е, че може да имам запушени тръби и да не мога да имам деца.......а аз нямам и искам да имам, много искам!!!!!! Аз съм на 21......и искам бебе!!!
Виж целия пост
# 1
Здравей,Марго и добре до6ла при нас Grinning

Относно болките ти повреме на цикъла не се притеснявяй.При някои жени е така.Дори и при мене.Докторите ми каzаха,4е при мене вси4ко е наред и е нормално,така 4е не си вну6авай и поставяй иЗли6ни диагноЗи.
А това,4е спермата иЗти4а е нормално.Не се притесняваи.Достатъ4но има и в тебе.Ако иска6 по малко да иЗти4а след секс си вдигай високо краката като при све6 и стой така поне 10 мин.И е хубаво да стои6 легнала така половин 4ас и да не се мие6 веднага след секс.
Браво,4е си на 21 и иска6 бебе.Е zна4и си имаме нов zаек във форума.. Heart Eyes
Не съм ве4е аz Cry.Но няма ни6о.Успех ти желая и не се вманиа4вай като мене,4е хем 6е иЗперка6,хем 6е zатрудни6 zабременяването.
Успех и до скоро.
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здрасти!
Не се притеснявай, нормално е спермата да изтича....тя неможе да си остане вътре!
А относно проблема с болките ти - нищо не ти пречи да се консултираш и с друг специалист! Това не е шега работа...
и споко!!!!!!!!
Виж целия пост
# 3
Здравей,
Страхотно е, че имаш такова желание за бебе дано скоро се осъществи. Но страхът е доста лошо нещо и определено пречи на бебеправенето Crossing Arms. Ако нямаш доверие на лекаря, при когото си ходила, защо не посетиш друг специалист. Така като имаш поне две мнения и ако и двамата са категорични, че нищо ти няма - давай смело със секса и бебето ще дойде baby_neutral. Но не се вманиячавай да посещаваш 100 лекари, които да ти казват, че си здрава, а ти да си навиваш на пръста, че нещо ти има. Ако двама поне добри специалисти са категорични ми се струва, че трябва да си спокойна. Дано всичко да е наред Grinning
Виж целия пост
# 4
а мен ме боли само от ляво  Laughing и също ми казват, че всичко си е ок  Peace
за спермата са ти казали вече момичетата  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Както вече са ти казали преди мен - не ставай след акта! Хубаво е да полежиш 15-20 минутки поне, не бързай с миенето и преди всичко - не се шашкай за нищо. Нито тръбите са ти запушени, нито имаш каквито и да било проблеми. Всичко ти е ок, прави любов, не бебе, а то самичко ще дойде!
   Добре дошла сред нас!!!
   bouquet
Виж целия пост
# 6
Не мисли за проблеми. Като бях по-млада вечно ме болеше нещо по време на акта, после отшумя. Следвай това, което са ти казали момичетата, за да не ги повтарям. успех и ако нещо не е ясно питай.
Виж целия пост
# 7
Мен винаги ме е боляло отляво. Проблеми не съм имала. Така, че забрави за страховете си. Успех с бебеправенето!
Виж целия пост
# 8
Предполагам, че си чувала за силата на позитивното мислене. Излишно е да си внушаваш каквито и да било болести. След като докторът е казал, че всичко е наред, довери му се и смело работете по въпроса за бебето.
Пожелавам ти успех и светли мисли!  Peace
Виж целия пост
# 9
   Аз също имам много силни болки по време на цикъла , дори без обезболяващи не мога да мина. Но това е физиологично и не бива да се притесняваш .
   Аз имам едно детенце и сега правим опити за второ.
   Успех в бебеправенето!  bouquet
Виж целия пост
# 10
И мен винаги ме боли отдясно, даже когато почнахме с бебеправенето дълго време си мислех че овулирам все в дясно  Grinning

Ходила съм при най раzлични лекари и винаги съм питала zа теzи болки, но всички все са каzвали че ниЩо ми няма. Аz все не вярвах докато се намери един да ми обясни човеШки че е нормално и че много момичета ги боли повече от едната страна.

Не се притеснявай и успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия