помичка за изцеждане-каква?

  • 1 598
  • 36
каква помпичка за изцеждане ще ми препоръчате
Виж целия пост
# 1
Авент  Peace
Тъй като този въпрос често се задава може да пуснеш търсачката и ще откриеш доста теми.
Виж целия пост
# 2
и аз съм за авент- с повечето от другите само ще се измъчиш...
Виж целия пост
# 3
Вече 6,5 месеца съм с Авент и съм супер доволна.
Виж целия пост
# 4
Зависи за какво ще я ползваш. Аз ползвах помпа само първата седмица, докато се отрегулира кърмата, не съм замразявала и не съм давала в шише, така че и най-простата върши работа. Иначе на Avent са най-подходящи ако ще се цедиш да даваш на бебо.
Виж целия пост
# 5
Аз бях с най обикновена мисля че на камера беше и също бях много доволна
Виж целия пост
# 6
Авент  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз мисля Авент да си взема.
Виж целия пост
# 8
  newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 9
Изцеждането има смисъл само в началото-около 3 седмици, докато се регулира кърмата. Аз ползвах на приятелка, тип спринцовка, знам че струва 4 лв. от аптеката.
Виж целия пост
# 10
Аз също имам най-обикновена - тип спринцовка и съм доволна. Беше ми препоръчана от приятелка, която е пробвала разните видове.
Виж целия пост
# 11
Аз ползвах на НУК тип спринцовка и бях много доволна
Виж целия пост
# 12
Авент разбира се. Не се лъжи с тип спринцовка - в началото се изцеждах с такава, резултата беше че си докарах страхотни рагади и трябваше да кърмя детето си със силиконови зърна Sad.
Виж целия пост
# 13
newsm10 newsm10 newsm10
Моята помпа си изплати всяка стотинка  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Чувала съм от майки, че за да върши работа, трябва накрайника за гърдата да прави вакуум и колкото повече обхваща гърдата , тоест по-голяма част от нея, толкова е по-добре.
Моята кума си беше взела тип спринцовка, пълен боклук, за нищо не става, само си даде парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия