Какво му става на това дете

  • 317
  • 3
То по-скоро си е молба за помощ този постинг.
Историята е следната. От няколко дни Пресиян реве доста често( направо се дере). Вечер след като сме се накърмили започва половин часов рев, сълзи му текат. Днес цял ден е крив. Нощем се буди и реве. Помага единствено гърдата ми. Но той постоянно е на нея. Нощес го взех в 4, след всякакви опити да се успокои, дадох му да суче и така сме заспали до 7- той си цокаше  #Crazy. Снощи същата история- накърмен, след половин час пак на гърда, после пак- Да не го пък прехраня.
Та чудя се това скок в растежа ли е( егати скока) или зъби го мъчат- но не признава никакви чесалки  newsm78
Виж целия пост
# 1
За жалост те не могат да си казват и само можем да гадаем каква е причината. Радвай се, че кърмиш и това го успокоява. Период, ще премине и ще дойде друг Simple Smile
Виж целия пост
# 2
според мен е криза на разтежа и при нас е същото.Като новороден се будеше 1 път през ноща,а сега по 3-4 пъти.Дано по-бързо отминава. smile3507
Виж целия пост
# 3
Както описваш ми прилича на зъбки. Може да погледнеш дали венците не са подути. Може да не избият сега. По принцип зъбите растат на тласъци. Сега няколко дни, после може да има затиши и след месец отново да тръгнат и да избият след 2м. Много е индивидуално. Добре че бебчо се утешава на гърдата. Не се притеснявай за прехранване. Бебо вече е голям и знае кога как да суче - кога за засищане на глада, кога за успокоение само. Надявам се бързо да отмине този период.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия