Разваля ли се кърмата така...

  • 1 246
  • 5
По ред причини съм от мамите, кърмещи от шише. След като изцедя кърмата, слагам я в хладилника и около час и половина преди ядене я вадя. После я слагам в уреда за топлене. Но сега бебо спи - събудих го, когао трябваше да папа, преубух го и той пак заспа. Кърмата си седи в уреда на най-ниската степен. Притеснявам се да не я разваля. При положение, че ползвам кърма от предишното изцеждане /от преди 3-4 часа/, трябва ли да я слагам изобщо в хладилник?
Виж целия пост
# 1
За кърмата в уреда за притопляне - не се наемамда давам акъл, защото идея нямам как действат тия уреди, каква Т поддържат и т.н. Незнам с две думи.

Иначе категорично твърдя, че изцедената кърма може да престои 3-4 ч. на стайна Т и можеш спокойно да я даваш на детето така.
Виж целия пост
# 2
Няколко пъти ми се е налагало да давам изцедена кърма и за 3-4 часа съм я оставяла на стайна Т. През нощта я слагах в хладилника, но сутрин за около час я оставях да се затопли на стайна Т или на водна баня с хладка вода.
За уреда и аз не знам как действа, не съм ползвала.
Виж целия пост
# 3
Аз редовно използвам изцедена кърма, престояла около 3 часа на стайна температура за кашата следобед. Доколкото знам, кърмата може да престои до 8 часа на стайна температура без да й се променя качеството. В хладилник до 24 часа. Не използвам уред за затопляне. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви!!! З информация - на 2 степен уреда поддържа температура 37. По-виссоките степени са за по-бързо загряване.
Виж целия пост
# 5
За уреда не знам, но кърмата сега може да престои 2-3 часа, не е лято все пак !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия