Kompleksirana sym!

  • 1 444
  • 19
Zdrawejte mam4eta. Imam edin wypros kym was - poqwiha mi se strii, no wse o6te sa kato tymno 4erweni 4erti i ne sa relefni. Ima li nqkoq mama koqto da se e oryrwala ot tqh i zaslujawa li si da se maja s kremowe za premahwane? Blagodarq wi predwaritelno za otgoworite.
Виж целия пост
# 1
аз също имам ужасно много стрии-цялото ми дупе е лилаво...и бедрата също......ужасно е-и нз как да ги махна
Виж целия пост
# 2
Няма какво да се комплексираш почти всички бременни си имат стрии  е някой нямат ,но си е въпрос на кожа,аз имам доста по краката,но бебето ми да е добре ,а ще се справям.
Ако търсиш теми за стрии пусни търсачката има доста  Grinning
Виж целия пост
# 3
Според мен махането е само в лазера-друг начин няма, и аз съм доста нацъкана ама...си заслужава Peace
Виж целия пост
# 4
Единствено се заличиха стриите ми на гърдите. Мазах с крем на Вичи.
Виж целия пост
# 5
аз пък съм чувала, че точно докато са лилави най-лисно се поддавали на кремовете против стрии (избелеят ли вече е късно). Някой мами ползват контратубекс, други си спомням кремове на Чико, Мустрела, а защо не и на Дева  newsm78
Виж целия пост
# 6
Няма какво да се комплексираш почти всички бременни си имат стрии  е някой нямат ,но си е въпрос на кожа,аз имам доста по краката,но бебето ми да е добре ,а ще се справям.
Ако търсиш теми за стрии пусни търсачката има доста  Grinning

и аз така.Мойте след 2 години и 3-4 месеца са все още червени, на места избеляха но повечето са си още пресни дет се вика Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
И аз имам ужасно много стрии, по корема, бедрата....вече ще ме е срам да се пека гола  Sad Cry
Какво писахте за лазера? Могат да се премахват ли? Някоя от вас махнала ли си е стриите?
Виж целия пост
# 8
Аз имам най-много по краката стрии,иначе по корема не.За лазера знам,че се заличават,но не изчезват 100%
Виж целия пост
# 9
Не се притеснявай докато са червени можеш да ги мехнеш.
Препоръчвам ти да ползваш Lierac имат специален крем против стрии около 35 лв. струва има го по аптеките.Аз го ползвах докато бях бреченна и след това една стриа нямам. Също така и с бадемово масло се мажи.
А ако не изчезнат напълно ще се заличат поне, сега е момента да мажеш докато са пресни още.
Виж целия пост
# 10
Аз имам най-много по краката стрии,иначе по корема не.За лазера знам,че се заличават,но не изчезват 100%

Ех, знаех си че има някаква уловка  Grinning
Виж целия пост
# 11
Добре де махали се червените стрии ама аз досега не ми е изчезнала нито една ,мажа с Дева и Икаров ,а си стоят кога ще изчезнат след раждането ли? Thinking
Виж целия пост
# 12
Добре де махали се червените стрии ама аз досега не ми е изчезнала нито една ,мажа с Дева и Икаров ,а си стоят кога ще изчезнат след раждането ли? Thinking

Докато продължава да ти се разтяга кожата, няма да избелеят, нали знаеш.....чак после
Виж целия пост
# 13
аз пък съм чувала, че точно докато са лилави най-лисно се поддавали на кремовете против стрии (избелеят ли вече е късно). Някой мами ползват контратубекс, други си спомням кремове на Чико, Мустрела, а защо не и на Дева  newsm78
Контрактубекс е противопоказен при бременност и кърмене!!!
Можеш да се мажеш с Дефламол.
Виж целия пост
# 14
Аз започнах да се мажа след като родих и Слава Богу ми се изгубиха - моите бяха лилаво - червени -синьо - ГРОЗНИ  #Cussing out Мислех си, че така и ще останат, но моя приятелка ми изпрати на ейвън кремчето за стрии и след няколко седмици се махнаха.Сега почти не се забелязват Peace

Дея, след раждането започни да се мацаш и ще видиш, че ще има ефект - пожелавам го на всички ви  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия