Търся столче за хранене по-евтино

  • 2 200
  • 12
Здравейте

Може ли някой да ми каже откъде мога да закупя по-евтино столче за хранене? Има ли някъде където се продават втора употреба?
Виж целия пост
# 1
Има едни столчета който не са много скъпи от 35-50лв. Дървени са и става и на столче смасичка, Незнам на коя фирна са но съм ги виждала тук в русе в щъркела и в още няколко магазина
Виж целия пост
# 2
Има едни столчета който не са много скъпи от 35-50лв. Дървени са и става и на столче смасичка, Незнам на коя фирна са но съм ги виждала тук в русе в щъркела и в още няколко магазина
Тези модели столове са изключително неодобни за по-едри и големи деца.Доста теснички са!Все пак всеки си преценява..
Виж целия пост
# 3
Ох  я пусни търсачката, някъде имаше тема за столчета на ТСМ които били сравнително евтини и удобни, скоро я четох сякаш тази тема. newsm78
Виж целия пост
# 4
Следи темата продавам.
Аз си купих за 50 лв, страхотно, почти ново.
Виж целия пост
# 5
На ТСМ столчето наистина е много удобно.Препоръчвам ти го.Аз го купих за 29лв.
Виж целия пост
# 6
На ТСМ столчето наистина е много удобно.Препоръчвам ти го.Аз го купих за 29лв.

И аз съм доволна от него. Приспособява се и за по голямо дете.
Виж целия пост
# 7
Виж в сп."9 месеца" на фирма "Петър Щерев"на последната страница цената е 30-35лв.Доставят го на място с куриер.Аз съм доволна.Може да поръчаш по телефона 0331/62004.
Виж целия пост
# 8
Аз купих от тези дървените дето стават на отделна маси4ка и стол. За 30лв, във Варна. Доволна съм. Детето ми е едри4ко и се събира в него.
Виж целия пост
# 9
Потърси в оказионите,във форума или на ТСМ наистина са много добри
Виж целия пост
# 10
Има сталче за хранене дървено на Петър Щерев струва 32лв. и е много стабилно. Виж снимка в списание 9 месеца на последната страница
Виж целия пост
# 11
На ТСМ столчето наистина е много удобно.Препоръчвам ти го.Аз го купих за 29лв.
Peaceнаистина са много сполучливи и качествени, а цената е повече от приемлива
Виж целия пост
# 12
Има ли някъде където се продават втора употреба?
В бебешките оказиони със сигурност ще намериш. Адресите им са дадени в тема заключена в този форум. Но ги огледай внимателно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия