Пак за секса по време на бременност?

  • 1 287
  • 20
Здравейте колежки! В 5-тия месец съм и понякога имам контракции на матката, чувствам за кратко време едно втвърдяване на матката в долната част на корема. Докторът ми ми изписа магнерич, за успокояване на контракциите. С мъжа ми рядко правим секс,  защото ни е страх за бебето, пък и след секс, коремът ми се втвърдява за  около половин-една минута също,  което е доста обезпокоително. ! Иначе до сега нито е имало кървене нито нещо по-сериозно, но това ни притеснява и двамата много! Не знам дали е нормално това и дали е беопасно да правим секс, а и двамата имаme силно желание за това!!
Моля дайте съвет?
Виж целия пост
# 1
ne se pritesnqvai tolkova.az po vreme na bremennost sa6to polu4avah kontrakcii sled sex.bili sme po vnimatelni,i redovno si pravehme sex.dage neznam dali si zabelqzala,no po vreme na sex bebeto postoqnno rita6e v korema.kogato sprem spira6e i to. Wink
Виж целия пост
# 2
Ами ние правехме до средата на 8я.И при мен ги имаше това втвърдяване по 10-12 пъти на ден ,което се води за нормално.
Виж целия пост
# 3
И аз пиех Магнерич от 7.месец,но се сексихме до края.
Виж целия пост
# 4
Сподели с доктора си и ако той прецени, че не е проблем-смело напред Peace
Виж целия пост
# 5
С първата бременност спряхме секса доста рано защото бях с кървене .Втората не се притеснявах  Mr. Green,но в до 6 месец когато след секс получих контракции и не можах да спя цяла нощ.Е това доста ни уплаши и решихме да спрем до там.
Виж целия пост
# 6
Ако доктора не ви е забранил няма за какво да се притесняваш  Peace
Виж целия пост
# 7
аз до колкото знам сексът е безопасен по време на бременност стига всичко с бременността да е наред Консултирай се с наблюдаващия те лекар той ще ти даденай точен съвет newsm10
Виж целия пост
# 8
И аз съм със същия проблем
Виж целия пост
# 9
Според ме се консултирай с доктора и ако няма проблеми си се обичайте,е ,по -внимателно разбира се Mr. Green
Виж целия пост
# 10
И аз имах контракции от 4 месец и бях на Magnerot, но като си жзех един месец болнични в петия месец и утихнаха, а иначе за секса си го правихме до последно като внимавахме и нямаше никакви проблеми. Бях чела статия, в която се обесняваше, че около плодните води предпазват плода и не може да пострада и че леки контрактзии по време на секс или след това са нормални, защото се получават при свиването на матката от оргазма. Така че би трябвало да няма проблеми и при вас, но все пак докторът би казал наи-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Това си е строго индивидуално - питай лекаря. Иначе тия леки втвърдявания не са истински контракции и аз ги получавах и след секс и не след него  Mr. Green - това е нармално - организма се подготвя за голямото представление.
Виж целия пост
# 12
Ако доктора не ви е забранил няма за какво да се притесняваш  Peace
Peace
Виж целия пост
# 13
Ако ви е приятно и на двамата и
ако не те блъска като за последно,
що па не. Бебето най-много да се
чуди какъв е тоя змей, дето
ту се покаже, ту се скрие, ама ако
на мама й е хубаво, и на бебо му е.
Не знам повтарям ли, потретвам ли,
ама моят свекър твърди, че за да расте
бебето, трябвало да се полива редовно.
Пък аз си го уважавам свекъра.
Виж целия пост
# 14
А не бях ли чела някъде, че в спермата се съдържат вещества, които могат да предизвикат раждането? newsm78, в смисъл, че контракциите може да идват не само от оргазма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия