докога ще суче на челна стойка?

  • 953
  • 15
от около месец дечко (който вече е доста по-подвижен, в смисъл, че лази и това му харесва) ме побърква с това, че през деня не се задържа на едно място и за секунда, в резултат на което дневните кърмения приличат на гимнастически упражнения - както за него, така и за мен (принудително).

преди си лежеше и се кърмехме различно дълго - колкото иска, толкова. но сега хем иска да суче, хем шило в торба не стои: непрекъсното се обръща по корем и аха захапе гърдата и веднага щуква в друга посока нещо да се упражнява!  Shocked така не успява да преглътне дори, не е ефективно това сучене.

едва когато е много уморен се кротва и суче, както преди.

имате ли идеи какво мога да направя, за да се кърмим през деня по-нормално, пък и да не му троша хатъра да изследва света и способността си да контролира тялото си???
Виж целия пост
# 1
Нищо не може да се направи, все така ще е ConfusedПоне при нас сукането задължително се съпровежда от:
-челна стойка Shocked
-опити да се гледа тв, което се намира зад гърба му ooooh!
-опити да се играе на компа, който също е зад гърба му, когато се кърмим на стол или суче прав, докато аз си чатя hahaha
-зверско щипане на всяка гола кожа, която докопа - очевидно в израз на либофф Heart Eyes
-гимнастика от всякакъв тип newsm44
 Туй то Tired
Виж целия пост
# 2
Белинда много добре го е описала. Само да добавя,че  храненето с твърда храна го правим в проходилката, за да може поне да трамбова на място. Невъзможно е да стои седнал след втората лъжичка.
Виж целия пост
# 3
Същото е и при нас / 9.5 м/ от около месец и половина. Челната стойка е любима или седнала и наведена към гърдата, или препендикулярно на моето тяло. Също така суче и както е права. Само ако е много гладна или като ще заспива се кротва. Нищо не правя- нормален етап според мен, не са вече малките ни бебенца. Само внимавам аз да съм в позиция да мога да отреагирам, ако реши да захапе, че с тези зъбки и това е на дневен ред.
Виж целия пост
# 4
И при нас е весело! Crazy Joy
Най ме боли обаче като започне да се върти около зърното като съм легнала и да се катери по мен сучейки, така го усуква че ми причернява понякога. #Crazy
Виж целия пост
# 5
леле, мами, аз поне се надявах това да е период някакъв... да отмине, когато детето си поразучи "опциите" на тялото  Shocked тц, тц, тц  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Ето едно кърмене на челна стойка  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И при нас е така. Абсолютен купон!
Виж целия пост
# 8
познато, няма мир и спокойствие, освен ако не умира за сън Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Не вярвам да премине. Он скоро и нататък всичко ще му е по-интересно от кърменето, нищо, че има нужда и изпитва удоволствие от него. Имаш късмет поне, че се забавлява и докато суче. Вече съм принудена да я кърмя моята без никакви телевизори, компютри и т.н. и по възможност сама в стаята, че все усеща нечие присъствие. Не че имаме тотален успех - от 2 седмици дори се изправя в тъмното в леглото, като се подпира без друга опора с коленца на тялото ми и гледа към нещо светло към прозореца или процепа на вратата и вика "О!?" или "Де го?", а аз съм длъжна да "обяснявам". Смятай, че почна ли да я приспивам пък, започвам да пея или муча нещо и тя просто пуска и гърда и всичко и сяда, като започва да се клати на дупето си, танцувайки!!!  hahaha
Виж целия пост
# 10
Eli , много як линк. Така съм се смяла..  Joy
Виж целия пост
# 11
Hot Peppery Eli голям смях! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
И при нас е така а сме само на 6м, но все едно трънчета има в дупето, ако случайно се е кротнала , то задължително с ръчичка си играе със зърното на другата гърда.Така го защипва и дърпа, че то на мен ми иде да застана на челна стойка Simple Smile
Виж целия пост
# 13
То май вече можем само да си мечтаем за кърмене в легнало положение... На нас ни се удава само през нощта, докато е сънен. Иначе през деня обикновено седи в мене с лице към мене и ме гушка като коала Laughing А специалитета е: аз легнала на земята, той се приближава и застава на 4 крака, но с изпънати колене, като жирафче на водопой Joy
Виж целия пост
# 14
А специалитета е: аз легнала на земята, той се приближава и застава на 4 крака, но с изпънати колене, като жирафче на водопой Joy
еми, същата картинка сме и ние!!! да се чуди човек да се смее ли, да плаче ли???  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия