Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 11

  • 138 782
  • 742
# 450


Днес чакаме тази книга.
Виж целия пост
# 451
Няколко енциклопедии-подарък за р.д. от съседката ни.Тя винаги му подарява много красиви и интересни книги.Въпреки че сега почва да се учи да чете много му харесват.И ние му купуваме,но напоследък само учебни тетрадки...
Виж целия пост
# 452
А някой да препоръча книжка за това как бебетата се зовават в корема на майката?
Веднъж гледах 9 месеца и дребната се залепи на телевизора в захлас точно в най-интересната част на филма.  Поне финалът на бременността не ми се налага да обяснявам, защото там всичко стана ясно. И сега вече трябва да си изясняваме началото.  Laughing

На мен много ми хареса на издателство Фют - От къде идват бебетата.


Преди е имало цяла поредица, но вече ги няма. Имам ги в pdf, ако някой се интересува мога да ги кача.


аз, моля! Hug
Виж целия пост
# 453
 
Виж целия пост
# 454
А някой да препоръча книжка за това как бебетата се зовават в корема на майката?
Веднъж гледах 9 месеца и дребната се залепи на телевизора в захлас точно в най-интересната част на филма.  Поне финалът на бременността не ми се налага да обяснявам, защото там всичко стана ясно. И сега вече трябва да си изясняваме началото.  Laughing

На мен много ми хареса на издателство Фют - От къде идват бебетата.


Преди е имало цяла поредица, но вече ги няма. Имам ги в pdf, ако някой се интересува мога да ги кача.


аз, моля! Hug

Тук са книжките http://dox.bg/files/dw?a=2b453227cc

Виж целия пост
# 455
Благодаря!
В темата за "Детски електронни книги" има и други книжки от поредицата "Първи стъпки в науката".
Виж целия пост
# 456
За любителите на Рик Риърдън-след десетина дни излиза нова
Виж целия пост
# 457


Подариха я на каката, но оставям в библиотеката да ѝ дойде времето.
Виж целия пост
# 458
Дъщеря ми я хареса много. Една от малкото книги, които успяха да я откъснат за малко от Хари Потър.
Виж целия пост
# 459
Не съм писала отдавна, последно май купих:


Една от малкото книги, които успяха да я откъснат за малко от Хари Потър.
Моята нищо не можа да я откъсне, докато не ги изчете всички, четеше всяка свободна минута.. А като ги свърши искаше още, естествено сега чака с нетърпение последната част. И с нея съм поръчала да дойдат и:


И много иска да купим и новите илюстровани издания на Хари Потър, а аз тъкмо се радвах, че ми се размина купуването на поредицата, защото тя ги чете на Киндъла си. Но какво да се прави..
Виж целия пост
# 460
А, тя ги прочете отдавна. После ги повтори, потрети и почетвърти, а от известно време не следя бройката. Чете си любими откъси, но ежедневно. Цитира ми наизуст някакви речи на Дъмбълдор  ooooh!
Книгите са тотално изпокъсани, от пета нататък им липсват кориците. Приличат на абсолютни парцали.
На киндъла не обича да ги чете, защото преводът бил друг и вместо еди какво си, някой герой казвал друго, пак със същия смисъл, но с други думи  ooooh!

Чудя се кога ще прочете друго и какво ще е то.

Междувременно прочете няколко на Роалд Дал, повтори поредицата на Лемъни Сникет и сефтоса Ний Гелън с Коралайн. Но никое от тези не я откъсна особено от Хари Потър.
Виж целия пост
# 461
На киндъла не обича да ги чете, защото преводът бил друг и вместо еди какво си, някой герой казвал друго, пак със същия смисъл, но с други думи  ooooh!
Свалили сте фен превод, книгите ги има в два варианта в Читанка, и аз без да искам бях свалила една част така, но тя веднага забеляза, че нещо не е наред, всички си ги прочете 1:1 с книжните. И тя препрочита, чете и други книги, но също казва, че след Хари Потър нищо не може да я грабне така. Сега й предлагам Пърси Джаксън да започне.
На колко години е девойката?
П.П. За другата тема сме - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=918584.360..  Embarassed
Виж целия пост
# 462
Тъкмо навърши 9г.
И аз се колебая за Пърси Джаксън, струва ми се малко елементарна като стил, доколкото съм зачитала. Все посягам и все се отказвам.

Отивам в другата тема Simple Smile
Виж целия пост
# 463
За почитателите на Р.Л. Стайн - две нови книги излизат.

       клик за инфо
Виж целия пост
# 464
Да попитам, малките книги за Никола са глави от другите книги, нали? Според дъщеря ми е така.. В e-zona в момента всички книга за малкия Никола са с -30% и затова ги загледах.. От малките нямаме нито една, но и не виждам смисъл, ако се препокриват, предполагам и илюстрациите в тях не са оригиналните..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия