лупички

  • 1 313
  • 8
Мамчета, а как се справяте с лупичките по тиквите на бебоците. Аз мажа с олио-бубхен но му се зачервява кожичката.
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за кел, тук препоръчват по принип след измиване  да се намазва косичката леко с бебешко олио, като се използва мека четка за зъби.
Виж целия пост
# 2
Аз съм чела че е препоръчително да се намазва половин час преди бана с бебешко олио и след банята да се вчесва косичката с бебешка четка. На бебка и помогна. Ние ползваме козметиката на нивеа и не и действа зле.
Виж целия пост
# 3
преди къпане около 30 минути й намазах местата с келчета с топло олио (зехтин), изчаках около 10-15 мин и след това с бебешко гребенче изрешвам, докато люспичките се отделят от главичката и после измивам косичката добре с шампоанчето.
Виж целия пост
# 4
Благодаря за бързите съвети-ще действам още утре. А какъв е този бебешки гребен? и не е ли опасно да я разресвам - на 3 месеца е / и без това главицата и е цилиндрична  Stuck Out Tongue / ако стане и грапава... съвсем ще огелпаме естетиката
Виж целия пост
# 5
Виж тук как изглежда гребенчето и четката. На Камера са най-евтини, а вършат добра работа.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=74&products_id=557
Виж целия пост
# 6
"Клоран" имат едно специално кремче за млечни корички, което върши страхотна работа. Аз ползвах него и съм много доволна.
На кутийката има указание как да се ползва.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: BilyanaPT
Благодаря за бързите съвети-ще действам още утре. А какъв е този бебешки гребен? и не е ли опасно да я разресвам - на 3 месеца е / и без това главицата и е цилиндрична  Stuck Out Tongue / ако стане и грапава... съвсем ще огелпаме естетиката



Ами аз преди да почна да го ползвам доста го опипах, но това е четка,по-мека отколкото изглежда-ние сме с комплект на Камера, че е най-евтина Confused и не знаех дали ще имакосичка моята сладурка. Пробвайв някоймагазин за бебешки нещицаи ако ти вдъхва доверие,яползвай.Успех!!!
Виж целия пост
# 8
Пробвах - има подобрение. Супер сте!  Laughing  Laughing  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия