Тези ужаснии сополи

  • 2 716
  • 17
От петък сме със спополи (след първите ни 3-дни в яслата) и разбира се намаляват, т.е. не ни тече нослето непрекъснато, но има и не изчезват #2gunfire. До кога така. Слагам Стеримар непрекъснато и витамин С. Дайте съвети как да се оттървем, по-бързо? Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Само със Стеримара едвали ще минат.
И ние сме хлемави вече няколко дни,и аз пръскам само че със Низита + ампули вит. С но резултат йок.Нослето му е запушено и не може да спи като хората.Снощти му купих капки(въпреки че не исках да прибягвам до тях) Ксилометазолин,вечерта си спа спокойно и днес качили е по добре.
Виж целия пост
# 2
Можеш да пробваш с капки за нос на спрей (възможно най-безобидните) и след около 10 минути слагаш Коларгол (черните капки).
Понякога когато се задържат сополите аз слагам едра сол във водата когато го къпя.
Виж целия пост
# 3
Ксилометазолин или черните Коларгол.Само със Стеримара няма да минат.
Виж целия пост
# 4
Ксилометазолина не е подходящ за малки деца - изсушава лигавицата и можеда предизвика алергична реакция и временна загуба на обонянието.
Най- добре е с хомеопатия. Но преди това е хубаво да се вземе носен и гърлен секрет за да се провери за бактерии.
Виж целия пост
# 5
КОЛАРГОЛ Outta Joint Peace
Виж целия пост
# 6
Виброцил, коларгол, олинт, стеримар, по една капка витамин С в ноздра.
На Дияна обикновено слагам само виброцил.

При много силна хрема схемата ми е: сутрин физиологичен р-р, след това виброцил. Към 10 часа Олинт, на обяд пак виброцил и т.н. до вечерта.
Ако хремата не спре до седмица се сменят капките.

При Дияна само със Стеримар не става.
Виж целия пост
# 7
Момичета, за Коларгола каква е дозировката?
Виж целия пост
# 8
nie se оправихме с едни капки поръчани, но не мога да разчета рецептата.
обаче на едното бебе му предписа коларгол, а на другото - такива бели, люти, с гентамицин. явно има значение каква е хремата. така че най-добре да се консултираш с УНГ спец. да не ти казвам, че покрай хремата се оказа че устите им са пълни с афти, които аз не бях видяла и си лекувах хренмата без да подозирам другите неща. мога да ти дам координатите на нашата лекарка. кабинета й е до 14 п-ка в иван вазов, ако ти е удобно да отидеш, много съм доволна от нея.
Виж целия пост
# 9
Момичета, за Коларгола каква е дозировката?
========================================================
Аз слагам по 1-2 капки в всяка ноздра 3 пъти на ден. Peace
Виж целия пост
# 10
имате ли отзиви от Euphorbium compositum?
Виж целия пост
# 11
И малката е с хрема от 1 седмица,вече понамаля,но не  е отминала още.Стеримара само омекотява секретите,но не отпушва.Аз капя капки преди сън - Виброцил или Ксилометазолин за деца (по принцип го дават за деца над 2 год.,но аз започнах да капя на почти 1г.5-6 мес. и няма проблеми),мажа и с крем Низита.Ползвала съм и Коларгол(по 2 капки 3 пъти на ден),но знам ,че той се капи  след другите капки и не отпушва носа,а лекува.
Виж целия пост
# 12
имате ли отзиви от Euphorbium compositum?
Действуваха ни само първия път. При втори прием никакъв резултат.
Аз използвам Виброцил или Коларгол. Вторите са за предпочитане, т.к. загряват гърлото.
Виж целия пост
# 13
От Еуфорбиум композитум полза не видях. И физиологичния разтвор вече не помага. Баткото е постоянно болен, носи от градината какво ли не и малката е трета седмица със сополи, вече са гасти и зелени, но текат непрекъснато. Лекарката казва че е нормалко, чист въздух и не знам си какво. капки капя само преди сън да може да спи че трета седмица е престъпление вече с тия капки но няма на къде Sad
Виж целия пост
# 14
Ние бяхме със сополи близо 1 месец ,но при нас беше от зъбите .Какво ли не съм слагала ,но ефектът беше никакъв ,а коралгола може да го използвате само до 7 дни след като е приготвен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия