Лепенка "Бебе в колата"?

  • 4 974
  • 22
От къде мога да се снабдя с лепенка "Бебе в колата", която да се залепя от вътрешната страна. Имах такава, която ми дадоха като си купихме столчето на Чико, но я бях залепила на колата, която ни откраднаха Sad
Виж целия пост
# 1
От Шел е нашата.
Виж целия пост
# 2
От всеки детски магазин, те са безплатни. Примерно тези на Нестле и другите храни пристигат заедна с кашоните пюрета.
Виж целия пост
# 3
Ще видя в Шел:)
Аз имам и на нестле и поне още 6 на Авент и други фирми, но не ме устройват, защото се залепят от външната страна на стъклото, аз искам да се лепи отвътре.
Виж целия пост
# 4
чуваласъм че ги има по детските магазини, но лично аз не съм виждала. питаласъм и са ми казвали че нямат
Виж целия пост
# 5
На кумата и бяха подарили от един детски магазин. Питай по детските магазини.
Предполагам, че както е писала Звезделина има и по големите бензиностанции.
Виж целия пост
# 6
Повечето фирми, които произвеждат детски храни и принадлежности за бебоци имат такива рекламни лепенки. По бебешките магазини със сигурност има - поискай, безплатни са. Нашата е от вътрешната страна и е на Brevi.
Виж целия пост
# 7
Днес гледах в Бебе маркета в Ив.Вазов
Виж целия пост
# 8
На Nuk са такива, каквито търсиш, имаше преди седмица в Бебемаркета в Иван Вазов.
Аз съм приготвила такава лепенка за бъдещата ми кола, че настоящата мисля да я продавам...
Виж целия пост
# 9
В аптека "Ремедиум" на Шишман можеш да си вземеш, държат ги на шкафчетата където са подредени бебешките храни, за Nuk не се сещам дали е имало, но имат техни продукти ако не се лъжа, така че може и да има. Успех  Peace
Виж целия пост
# 10
Питиай и педиатъра ви - на мен скоро нашия ми даде на Пулмекс.
Виж целия пост
# 11
В детските магазини  Peace
Виж целия пост
# 12
Лулуто - на мига ти подарявам една..., само трябва да дойдеш до бившия си квартал де. Wink

Обаче се лепи отвън. Ама с някакво лепило или силикон 'що да не си я лепнеш и отвътре?!
Виж целия пост
# 13
Нашата е от магазин Слънчице. Аз често пазарувам там. Тя си е с емблемата на магазина. Пазарувам от този на "Константин Величков"61А - до метрото, а незнам дали има някой друг в София.
Виж целия пост
# 14
На ПАтриарха в магазин "Бъгс Бъни"-лепенки 'секакви. Нашата е на Макси Кози .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия